Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Targi spoga gafa 2017 w Kolonii

2017-05-12 12:51:21

 

Drodzy Partnerzy,

 

 

w dniach od 03. do 05. wrzesnia 2017 roku  beda mogli Panstwo nieomal calkowice zapoznac sie z branza  ogrodnicza. Najwazniejsi nabywcy oraz decydenci z calego swiata spotkaja sie w tym jednym miejscu na  spoga+gafa 2017. Czeka tam Panstwa nieoczekiwany program, jak rowniez najnowsze trendy ogrodnicze, ktore rzuca nowe swiatlo na  swiat Grill´a, meble i rosliny ogrodowe oraz inne tematy tej branzy.

Aby wizyta podczas targów spoga+gafa 2017 była dla Państwa przyjemna, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych.

Co oferujemy Panstwu:

 • bezplatne bilety wstepu na wszystkie dni targow
 • Welcome Reception

Tutaj goście otrzymają informacje o programie oraz na temat najważniejszych nowości na tegorocznych targach.

 • Zwiedzanie targów z przewodnikiem (inkl. tłumaczenie symultaniczne)

Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach targowych uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o wystawie. Ponadto, dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, są bardziej zauważalni przez wystawców.

 • Business Breakfast

Miedzynarodowe spotkanie biznesowe umozliwi Panstwu zawarcie kontaktow biznesowych, zarowno z niemieckimi, jak i miedzynarodowymi uczestnikami targow do poglebienia dalszych relacji biznesowych.

 • (Delegations) Matchmaking

Oferujemy również organizację spotkań delegacyjnych z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi, aby z nowymi kontaktami w reku opuscic sponga+gafa2017.

 • Business Lounge (inkl. Snacks & Drinks)

W lozy biznesowej moga Pastwo w kazdej chwili odpoczac, a przy okazji  poszezyc swoje znajomosci z innymi przedstawicielami z  branzy.

 • IVG Gartenparty

Specjalnie dla spoga+gafa stowarzyszenie ogrodnicze IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na wlasnym stanowisku. Tutaj spotykają się w jednym miejscu producenci, dostawcy, klienci i przedstawiciele mediów z branży ogrodniczej, w celu nawiązania i podtrzymywania kontaktów biznesowych i towarzyskich.

 • Gartencenter-Tag und VDG Happy Hour

We wspolpracy z  Verband Deutscher Gartencenter e.V. (VDG)  zapraszamy na  Dzien Ogrodow, ktory odbedzie sie w niedziele tj. 03.wrzesnia 2017. Na zakonczenie dnia VDG zaprasza wszystkich na koncert muzyki relaksacyjnej i smaczne przekaski.

 • Zwiedzanie Centrum Ogrodniczego w Kolonii

Jesli chcieliby Panstwo zwiedzic interesujace Was Centrum Ogrodnicze w Kolonii czy w obrebie miasta jestesmy w stanie to dla Panstwa zorganizowac.

 • Opcja do wyboru: Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“ w Kolonii

Beda mogli Panstwo, jako jedna z atrakcji, wybrac zwiedzanie Orgodu Botanicznego „Flora“ (opcja do wyboru).

 • City Tour Köln

Dla wszystkich, którzy chcą poznać Kolonie  – oferujemy zwiedzanie miasta w przewodnikiem, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat katedry kolońskiej, miasta Kolonia oraz typowych i ujmujących Kolończyków.

 • Wieczor Piwny

Serdecznie zapraszamy do Panstwa do spedzenia jednego z wieczorow w niemieckim browarze piwnym. Ciesz się przyjemną atmosferą w typowego kolońskiego browaru, pyszną kolacją i jednym z najlepszych piw w Niemczech.  Cieszymy się na spędzenie miłego wieczoru z przyszłą delegacją.

 

Bezplatne bilety wstepu dla Panstwa sa dostepne pod adresem: dziubam@tema.de.

 

Bedziemy bardzo zadowoleni, jesli Panstwo skorzystaja z udzialu w spoga+gafa 2017. Gwarantujemy, ze Panstwo wyniosa duzo  skorzysci biarac udzial  w tym miedzynarodowym wydarzeniu.

 

Zyczymy Panstwu milego i  udanego pobytu!

Kategorie: Budownictwo, Ogród, Dom, Usługi
Dodał: TEMA AG