Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Trzy laureatki konkursu InPost i FPK prelegentkami podczas Be The Change

2018-02-08 16:58:41
Trzy laureatki konkursu InPost i FPK prelegentkami podczas Be The Change

W styczniu br. odbyły się warsztaty z finalistkami konkursu „Pokonałam Samą Siebie, czyli opowieść o punktach zwrotnych w moim życiu” organizowanego przez firmę InPost i Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Nagrodą dla najlepszej uczestniczki miało być wystąpienie podczas kolejnej sesji Be The Change na scenie. Jury nie przewidziało jednego -   kandydatki do nagrody reprezentowały tak wysoki poziom, że wybór jednej osoby okazał się po prostu niemożliwy. Dlatego 15 lutego podczas najbliższej sesji Be The Change na scenie wystąpi nie jedna, nie dwie ale trzy uczestniczki warsztatów zorganizowanych dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży charytatywnego kalendarza „Dziewczyny InPost 2018”.

 

Podczas spotkania wigilijnego w 2016 roku w firmie InPost zrodził się pomysł, by zorganizować projekt który zwróci uwagę na unikalne zasoby? jakimi dysponuje firma InPost. Niespełna rok później, w listopadzie 2017 roku wydany został charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPostu 2018”, składający się z 12 fotografii wyłonionych w castingu Pań, które na co dzień pracują w różnych działach firmy InPost. Jego przesłaniem miało być zwrócenie uwagi na to, jakie wartości do zespołów wnoszą kobiety. Kobiety w firmie InPost stanowią 45 % załogi. To rzadkość, zwłaszcza w branży logistycznej. Eleganckie i efektowne wydawnictwo sprzedawane było do końca grudnia w internetowych księgarniach labotiga.pl oraz czytam.pl. Dzięki wsparciu partnerów udało się zebrać środki, na zorganizowanie warsztatów z wystąpień dla 15 finalistek konkursu „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o punktach zwrotnych w moim życiu”. Trzy z nich - Monika Andrulewicz, Anna Staszak i Beata Zuba  wystąpią na scenie podczas sesji Be The Change 15 lutego br. W nowej siedzibie Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet –Brain Embassy w Warszawie przy ul. Postępu 15.

 

- Od samego początku chcieliśmy, by wydanie kalendarza przełożyło się na realne działanie, które będzie miało wpływ na życie kobiet. Stąd współpraca z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet jak i organizacja konkursu – mówi Anna Wiertel Dyrektor Marketingu w firmie InPost. Cieszę się, że nasza inicjatywa pozwoliła kobietom odkryć w sobie talent i zawalczyć o siebie. Dumna jestem bardzo, zwłaszcza, że wszystkie prelegentki podczas kolejnej sesji Be The Change to laureatki naszego konkursu. Osobiście mam nadzieję, że to doświadczenie stanie się kolejnym punktem zwrotnym w ich życiu – dodaje.

 

Wszystkie środki ze sprzedaży kalendarza zostały przekazane Fundacji Sieć Kobiet Przedsiębiorczych na zrealizowanie projektu „Pokonałam Samą Siebie”, dzięki któremu wiele kobiet miało szansę na zmianę swojego życia.

 

Patroni Medialni: Business&Prestige, Interia.pl, Styl.pl, RMF FM, Businessman.pl, Gazeta Małych I  Średnich Przedsiębiorstw, biznes2biznes.com., obcasy.pl

 

Partnerzy: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Wydawnictwo SQN, Labotiga.pl, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Czytam.pl

 

Zdjęcia: Piotr Piątek

Stylizacje: Patrycja Guzik

Fryzury: Andrzej Krzak

Make up artist: Agnieszka Krzyżowska & Katarzyna Flame Kowalik

Produkcja sesji InPost: Kamila Solon-Serek & Tomasz Łukaszczyk

 

 

O Integer.pl

 

Grupa Integer jest liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce. Poprzez nowatorskie rozwiązanie takie jak Paczkomaty® InPost zrewolucjonizował rynek logistyki dla e-commerce w Polsce i Europie. 

Paczkomaty® InPost oprócz Polski i Wielkiej Brytanii - w których funkcjonują kolejno największe sieci - są obecne we Francji i Włoszech, które są kluczowymi dla InPost rynkami. Ponadto w sieci InPost Paczkomaty® funkcjonują w m.in. Czechach, Słowacji, Węgrzech. Oprócz tego Paczkomaty® z powodzeniem są wykorzystywane w sieciach lokalnych firm kurierskich lub pocztowych w takich krajach jak Chile, Estonia, Litwa i Łotwa, Australia, Kolumbia, Islandia czy Irlandia. Na koniec 2016 roku na całym świecie działało ponad 6000 Paczkomatów®, z tego ponad 5000 w sieci InPost.

Najwyższą jakość Paczkomatów® InPost podkreśla otrzymanie licznych wyróżnień międzynarodowych m.in.: tytuł ‘Supplier of the Year’ podczas Post Expo 2014 czy nagroda „The Delivery Excellence Award 2014” w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”, a ponad to wszystko 4 nagrody World Mail Awards otrzymane w latach: 2010, 2011 oraz 2013. W czerwcu 2016 r InPost został po raz kolejny laureatem konkursu World Post & Parcel Awards i  otrzymał nagrodę w kategorii Customer Service.

 

Dodał: BWPR