Kategoria

Wyszukiwarka

Region

U progu lata z PERGOLETTĄ

2018-06-13 11:27:06
Aktywny wypoczynek czy błogie lenistwo? Ciepły piasek lub strome górskie szczyty? Zanim nadejdzie czas pakowania podróżnych toreb i walizek, Pergoletta Sun&Shadow zaprasza POD PERGOLĘ!

Lunch pod Pergolą #4

 

W marcu bieżącego roku odbył się premierowy event pod nazwą “Lunch pod Pergolą”. Warszawski showroom Pergoletta, specjalnie zaaranżowany i wyposażony na potrzeby spotkań klientem, zgromadził grono osób z branży budowlanej i architektonicznej, jak również przedstawicieli świata mediów i inne osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie aranżacji przestrzeni na styku dom - ogród. Podczas kolejnych edycji podjęto tematy charakterystyki i rodzajów nowoczesnych pergoli aluminiowych, przydatnych akcesoriów oraz wyjątkowych rozwiązań dla szczególnie wymagających klientów.


14 czerwca o godz. 11.30 w warszawskim showroomie Pergoletta odbędzie się czwarta edycja “Lunchu pod Pergolą”. U progu kalendarzowego lata uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z zagadnieniem “Jak zadaszyć taras - 6 sposobów na komfort i bezpieczeństwo”.


Serdecznie zapraszamy na krótką prezentację, utrzymaną w lekkim, wakacyjnym klimacie oraz wspólny lunch i indywidualne konsultacje tematyczne - zachęca Dariusz Jaworski, Project Manager marki Pergoletta - To już ostatnie spotkanie w tej formule w mijającym sezonie wiosennym - dodaje.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, mile widziana jest jednak rejestracja poprzez formularz na stronie pergoletta.pl/pod-pergola/.

 

Najnowszy katalog Pergoletta


Wraz z rozpoczęciem słonecznego sezonu Pergoletta udostępniła swój najnowszy katalog produktów na sezon 2018. Znajdziemy w nim informacje techniczne na temat poszczególnych modeli aluminiowych pergoli, dostępnych akcesoriów oraz wiele inspirujących fotografii z aranżacjami tarasów. Katalog dostępny jest na stronie pergoletta.pl/katalogi/ z możliwością korzystania online oraz pobrania w postaci pliku PDF.
Godziny otwarcia showroomu Pergoletta


Warszawski showroom zaprasza wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00.

Adres: Warszawa Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej 31

Dodał: Tab2