Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Uczesz mnie, mamo!

2019-06-28 10:14:57
Każda mama pragnie, aby jej córeczka wyglądała ślicznie. Małe dziewczynki od najmłodszych lat zapuszczają lśniące, długie włosy, z których to Mamy wymyślają różne, dziecięce upięcia. Nie zawsze jednak stworzenie dziecięcej fryzury lub rozczesanie włosów jest przyjemne.

Uczesz mnie, mamo!

 

Każda mama pragnie, aby jej córeczka wyglądała ślicznie. Małe dziewczynki od najmłodszych lat zapuszczają lśniące, długie włosy, z których to Mamy wymyślają różne, dziecięce upięcia. Nie zawsze jednak stworzenie dziecięcej fryzury lub rozczesanie włosów jest przyjemne. Warto pamiętać, aby włosy dziecka czesać delikatnie i bez pośpiechu. Wszystkie Mamy – od teraz nie musicie martwić się o włosy swoich pociech! Michel Mercier stworzył nowe, wyjątkowe, pachnące szczotki dla wszystkich dziewczynek.

 

O włosy dziewczynek należy zadbać od najwcześniejszych lat życia. Przede wszystkim ze względu na zdrowie, higienę, relaks oraz dobry nawyk. Nowe szczotki Michel Mercier Kids, stworzone zostały z myślą o najmłodszych księżniczkach, które skończyły już 3 lata. Dopasowane są do różnych rodzajów włosów - cienkich, normalnych i grubych. Szczotki szybko i bez bolesnego ciągnięcia rozczesują włosy. Cały sekret tego słodkiego i innowacyjnego gadżetu tkwi w unikalnym i opatentowanym rozłożeniu 428 końcówek o różnej wysokości i grubości. Bezboleśnie i szybko rozczesują zarówno włosy suche jak i mokre. Od teraz możesz pielęgnować dziecięce włosy w przyjemny sposób, bez bólu, szarpania i zbędnych łez.

 

Każda dziewczynka może mieć szczotkę w ulubionym przez siebie kolorze i.. zapachu! Do wyboru: różowa wata cukrowa, słodkie pianki lub karmelizowane jabłko. Szczotki występują w 3 różnych kolorach, a każdy kolor oznacza inny rodzaj włosów. Wata cukrowa idealnie spisze się przy włosach cienkich i delikatnych, jest bardzo elastyczna i miękka. Słodkie pianki swoją strukturą idealnie dopasują się do włosów normalnych – końcówki są bardziej elastyczne. A karmelizowane jabłuszko wypróbuj na włosach grubych. Zarówno prostych, falowanych i kręconych. W tej szczotce końcówki są najmniej elastyczne, bardziej sztywne, dzięki czemu docierają do nasady głowy.

Wypróbuj nowości Michel Mercier i ciesz się wspólnie spędzonym czasem podczas szczotkowania maluchów! Dzieci na całym świecie je uwielbiają!

 

Sugerowana cena: 39,99 zł

Inne modele szczotek Michel Mercier można znaleźć w drogeriach Super-Pharm.

Dodał: Quality PR