Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ursus coraz bardziej popularny. Deweloper Nexity sprzedał 46 mieszkań w 2 dni!

2018-04-26 16:34:23
Nexity Polska, deweloper prężnie działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, z powodzeniem rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach II etapu inwestycji NextUrsus. Nowa faza projektu – zlokalizowanego przy ul. Posagu 7 Panien 16 w Warszawie, obejmuje 139 funkcjonalnych mieszkań i 7 lokali usługowych.

Tylko podczas pierwszych dwóch dni sprzedaży ponad 30 proc. mieszkań z inwestycji NextUrsus znalazło swoich właścicieli.

 

Nexity Polska, deweloper prężnie działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, z powodzeniem rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach II etapu inwestycji NextUrsus. Nowa faza projektu – zlokalizowanego przy ul. Posagu 7 Panien 16 w Warszawie, obejmuje 139 funkcjonalnych mieszkań i 7 lokali usługowych. Tylko podczas pierwszych dwóch dni sprzedaży ponad 30 proc. mieszkań z inwestycji NextUrsus znalazło swoich właścicieli.

Firma Nexity wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji NextUrsus. Osiedle NextUrsus II docelowo będzie składać się z 139 mieszkań, o powierzchni od 27 do 66 mkw. rozmieszczonych w dwóch 7-piętrowych budynkach.

Jakość i cena mają znaczenie

Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, a te usytuowane na parterze – w ogródki. Funkcjonalny układ lokali pozwoli zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi wybrać mieszkanie dopasowane do ich potrzeb. Na terenie inwestycji zostanie wydzielona przestrzeń do rekreacji (strefa fitness, place zabaw, stacja rowerów miejskich). Mieszkańcy będą mogli korzystać z garaży podziemnych oraz 7 lokali usługowych zlokalizowanych na parterze budynków. Zaletą mieszkania przy ul. Posag 7 Panien 16 będzie również to, że na terenie osiedla znajdą się także multimedialne ławki służące m. in. do ładowania urządzeń mobilnych, a dzięki panelom fotowoltaicznym przyszli lokatorzy zmniejszą wydatki na energię elektryczną. Nic więc dziwnego, że NextUrsus II cieszy się zainteresowaniem kupujących. To wszystko sprawiło, że podczas inauguracji sprzedaży inwestycji w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku, deweloper sprzedał ponad 30 proc. mieszkań z oferty.

Wprowadzenie nowego etapu do sprzedaży jest wynikiem sukcesu sprzedażowego I etapu NextUrsus. Kupujący doceniają spokojną lokalizację z dogodnym dojazdem do centrum miasta czy rozkładowe, funkcjonalne mieszkania. Nie bez znaczenia są także innowacyjne rozwiązania, które zastosowaliśmy w lokalach. Mimo, że oferta poszerzona jest o inteligentne technologie, to ceny mieszkań w NextUrsus II są bardzo konkurencyjne. Podczas minionych Dni Otwartych klienci mogli zakupić mieszkanie w specjalnej cenie, znacząco niższej od standardowej warszawskiej stawki, czyli już od 5500 zł/mkw. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaproponować kupującym ofertę dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań - komentuje p. Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny, Nexity Polska.  

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie – Next Ursus  (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MY Bemowo  (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, SkyLife (www.skylife.pl) przy ul. Jana Kazimierza 33 oraz LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6. Deweloper w najbliższym czasie planuje rozpocząć działalność w kolejnych aglomeracjach w Polsce.

 

O Nexity:

Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC