Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ursus się rozrasta. Właśnie rusza nowa inwestycja mieszkaniowa

2017-06-19 12:07:07
Ursus rośnie w siłę. W tej dzielnicy zajmującej powierzchnię niespełna dziesięciu kilometrów kwadratowych, na każde 1000 mieszkańców przypada aż jedno nowe mieszkanie1, oddane do użytku. Niebawem pojawi się ich jeszcze więcej – właśnie rusza nowa inwestycja mieszkaniowa, a której realizację odpowiada Nexity Polska.

Ursus kusi wieloma atutami. Dla młodych osób, które planują zakup swojego pierwszego mieszkania, ważne będą takie czynniki, jak wielkość i rozkład lokalu, jego cena (w Ursusie średnia cena za mkw. mieszkania to 6500 zł2) i lokalizacja, dogodny dojazd do pracy czy centrum miasta oraz bliska odległość do przestrzeni rekreacyjnej i usługowej.  Inwestorów do Ursusa przyciąga jego potencjał. Możemy tu liczyć na stopę zwrotu z zakupu jednopokojowego mieszkania równą aż 8,99%3. To tyle samo, ile zyskamy na zakupie kawalerki na Żoliborzu. Kupując jedynkę na modnym Mokotowie zyskamy nieco mniej (8,63%), podobnie w Śródmieściu (6,69%).

 

Dziś osiedle mieszkaniowe to coś więcej niż lokale. Osiedle ma ułatwiać nam codzienne funkcjonowanie, zachęcać do rekreacji i wypoczynku. Dlatego w inwestycji NextUrsus przyszli mieszkańcy oprócz funkcjonalnych rozkładów mieszkań, znajdą m.in. system Smart Home, ławki multimedialne, rozwiązania energooszczędne, strefę fitness i place zabaw dla dzieci. Inwestycja powstanie przy ul. Posag 7 Panien 16. Kompleks mieszkaniowy będzie się składał z 14 budynków, w których łącznie znajdzie się ok. 1500 mieszkań, każde wyposażone w balkon. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną garaże podziemne i komórki lokatorskie. W pierwszym etapie powstanie ok. 130 lokali o pow. od 28 do 70 mkw. Niezaprzeczalnym wabikiem dla klientów będzie cena lokali – mieszkanie będzie można tu kupić już od 4900 zł / mkw. Warto też zajrzeć na teren inwestycji podczas zbliżającego się weekendu. Podczas Dni Otwartych (23-25.06.2017r.) w Biurze Sprzedaży przy ul. Posag 7 Panien 16 będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie wyglądać inwestycja i nabyć mieszkanie na wyjątkowo korzystnych warunkach.

 

Nasze doświadczenie pokazuje, że rabaty na mieszkania w przedsprzedaży i czasowe obniżki cen zawsze są atrakcyjne dla klientów. Świadczą o tym kolejki, które ustawiają się przed naszymi biurami sprzedaży przed Dniami Otwartymi. Dlatego podczas Dni Otwartych zejdziemy znacznie poniżej średniej ceny rynkowej, czyli do 4900zł/mkw., zaproponujemy też naszym Klientom wartości dodane do nieruchomości – system Smart Home i ławki ładujące z WI-FI. Aby ułatwić im podjęcie decyzji o zakupie, przygotowaliśmy film wizualizujący to, jak w przyszłości będzie się prezentowało osiedle NextUrsus. Można go obejrzeć na naszym kanale YouTube, pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=9-rSBC79I-U  – komentuje Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

 

NextUrsus to pierwsza inwestycją dewelopera w Ursusie i piąta już realizacja położona w lewobrzeżnej części stolicy. Dotychczas w tej części Warszawy Nexity zrealizowało trzy projekty zlokalizowane na Bemowie oraz SkyLife na Woli – jedno z największych osiedli na Odolanach.

 

Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC