Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ursus wciąż popularny – rusza IV etap sprzedaży NextUrsus

2019-06-14 09:21:37
Jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy – Ursus to miejsce, w którym przybywa coraz więcej mieszkańców. Nic dziwnego, cały czas powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe, szkoły, punkty usługowe i miejsca do rekreacji.

Kontynuując dobrą sytuację na lokalnym rynku, Nexity, rozpoczyna sprzedaż mieszkań z budynku Impression, IV etapu inwestycji NextUrsus.

 

Zakochaj się od pierwszego wrażenia

Nowy budynek Impression został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej komponował się z całym kompleksem NextUrsus oraz otoczeniem osiedla. Jego atutem jest stonowana architektura, szerokie odległości pomiędzy sąsiadującymi budynkami, a także ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne. W kolejnym etapie budowy powstaną 262 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, od 1- do 4-pokojowych. Przyszli lokatorzy mogą zyskać dodatkowe funkcjonalności, tj. Nexity Smart – nowoczesny system sterowania domem, który pozwoli dostosować „cztery kąty”
do własnych preferencji. Technologia zapewnia komfort – dzięki niej można sterować pracą urządzeń RTV i AGD
z dowolnego miejsca – wystarczy tylko aplikacja oraz połączenie z Internetem. Nexity Smart, to także oszczędność domowego budżetu – przy pomocy tego rozwiązania można zredukować opłaty za prąd nawet o 30 proc. W budynku wydzielono przestrzeń na komórki lokatorskie i na parking, miejsca postojowe będą też dostępne na zewnątrz. Projektanci zadbali również o tereny wokół tej części osiedla. Miejsce zostanie zagospodarowane dużą ilością zieleni, powstanie plac zabaw, siłownia oraz multimedialne ławeczki. Zarówno wnętrze budynku, jak i zewnętrze zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców, w każdym wieku, do tego doskonała lokalizacja. Takie osiedle robi wrażenie.

 

Warto postawić na Ursus

Położona zaledwie 15 minut od centrum Warszawy dzielnica posiada wszystkie udogodnienia, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. W sąsiedztwie NextUrsus znajduje się żłobek, przedszkola, szkoły językowe, zespól szkół z oddziałami integracyjnymi i szkoły podstawowe. Władze dzielnicy rozwijają infrastrukturę związaną ze szkolnictwem, dlatego niedługo powstanie kolejny kompleks przedszkolno-szkolny oraz żłobek, nie dalej niż 5 minut jazdy od osiedla. Można tu również znaleźć liczne sklepy i punkty handlowo-usługowe, a na duże zakupy warto wybrać się do pobliskiego centrum handlowego Factory lub do Galerii Ursus. W okolicy nie brakuje również terenów zielonych, placów zabaw, siłowni ,,pod chmurką” i innych miejsc, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Niewątpliwą atrakcją oraz idealnym miejscem dla takich aktywności jest niedawno otwarty EKOpark – pierwsza warszawska ekologiczna przestrzeń stworzona z myślą o środowisku. To szczególne miejsce na mapie miasta, w którym można poczuć harmonię z naturą, znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od osiedla NextUrsus.

 

Ursus jest idealną lokalizacją dla osób, które stronią od zgiełku centrum miasta, cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą mieć wszystkie istotne udogodnienia w jednym miejscu. Dużym atutem osiedla NextUrsus jest właśnie jego położenie. Zachęcamy zainteresowanych mieszkaniem w tej dzielnicy do zapoznania się z ofertą Nexity. Nowy budynek – Impression to gwarancja dobrze zainwestowanych środków, które zwrócą się w postaci poczucia komfortu i bezpieczeństwa
w nowym mieszkaniu
– mówi Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 6 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC