Kategoria

Wyszukiwarka

Region

VAN GRAAF rozpoczyna współpracę z showroomem Tweed

2019-06-12 10:02:15
Jeden z największych domów mody typu multibrand, oferujący różnorodne kolekcje międzynarodowych marek, zaprezentuje swoją jesienno-zimową kolekcję 2019/2020 w nowym showroomie w Warszawie. Od czerwca miejscem spotkań stylistów z marką VAN GRAAF będzie Tweed – jeden z najbardziej prestiżowych showroomów na rynku.

Właścicielka, Agata Najsznerska, była modelka (pierwsza z Europy Wschodniej, która pracowała dla agencji Elite) i stylistka jest przekonana, że doświadczenie zdobyte przez ostatnich 15 lat działalności showroomu oraz profesjonalne i kreatywne podejście do klienta zapewnią marce odpowiednią widoczność i wzbudzą zainteresowanie świata mody. Dodatkowym atutem showroomu jest przestronna siedziba w zabytkowej kamienicy Emila Wedla, która gwarantuje atrakcyjne warunki eksponowania kolekcji.

Najnowszą kolekcję VAN GRAAF na sezon jesień-zima 2019/2020 wyróżnia miejski szyk, biznesowy sznyt i zabawa w stylu glamour. Pojawią się  bardzo modne, soczyste odcienie pomarańczy i żółci, drapieżne cętki oraz kolory ziemi, a także sportowe ubrania i dodatki w nowoczesnej odsłonie, jak również niebanalne propozycje smart casual.

VAN GRAAF to doskonałe gatunkowo linie typu basic, najnowsza moda młodzieżowa i designerskie kolekcje prosto z wybiegów. Multibrand jest synonimem najwyższej jakości, zapewnia najlepszy asortyment  oraz profesjonalne doradztwo i obsługę. Od 2016 oferuje zakupy online na VANGRAAF.COM. Obecnie pod szyldem VAN GRAAF działa 17 salonów zlokalizowanych w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Węgrzech oraz na Łotwie. Najnowszy, a drugi w Warszawie, salon został otwarty pod koniec maja 2019 roku w Galerii Młociny.

Więcej informacji na www.vangraaf.com oraz www.tweed.pl  

Informacje dla mediów:

Irmina Dzyr-Rainka
PRIMUM Public Relations

Partner Media Consulta International
ul. Widok 8, 00-023 Warszawa
T    + 48 22 690 67 49
i.dzyr-rainka@primum.pl

 

Kategorie: Media, Usługi, Moda, Zakupy
Dodał: PRIMUM PR