Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Vilda Park doskonałym miejscem do życia

2019-04-08 13:05:42
Wilda, dzielnica Poznania, w której powstaje nowoczesne osiedle Vilda Park, realizowane przez BPI Real Estate Poland, zmienia się i przyciąga osoby szukające mieszkania w doskonałej lokalizacji. Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania w tej inwestycji ze względu na rozwijającą się okolicę.

 

Projekt przy ul. Droga Dębińska w swojej ofercie ma zarówno duże mieszkania, niezależnie od wielkości wszystkie posiadają funkcjonalne rozkłady.

W dzielnicy Wilda zachodzi wiele zmian ważnych dla przyszłych mieszkańców, dla których liczy się nie tylko doskonała lokalizacja, ale także atrakcyjna infrastruktura dostępna w okolicy. Powstające inwestycje, jak Vilda Park, poza ciekawą ofertą dobrze położonych i zaprojektowanych mieszkań dostarczą również atrakcyjne zaplecze usługowo-handlowe - powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Wilda, dzięki doskonałemu położeniu zarówno w pobliżu centrum, jak i natury, zyskała popularność wśród mieszkańców miasta -. Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych sprawiła, że dzielnica przyciąga osoby lubiące aktywny wypoczynek i stała się jednym z ulubionych miejsc spotkań poznaniaków. Vilda Park powstaje blisko Wartostrady - ciągu ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe. W okolicy powstaje także bardzo dużo, tak popularnych w ostatnim czasie, siłowni plenerowych. Po obu stronach Warty znajduje się tramwaj wodny, wypożyczalnia sprzętu wodnego, tymczasowa przystań oraz plaża ze specjalną strefą do grillowania. Okolice Warty sprzyjają wielu ciekawym inicjatywom odbywającym się na wolnym powietrzu, z których szczególnie w okresie letnim korzystają mieszkańcy okolicznych osiedli: koncerty, pokazy kina plenerowego oraz różnorodne zajęcia sportowe. W pobliżu znajduje się także nadwarciańskie centrum kultury i sztuki oraz miejsce rekreacji, KontenerART.

Doskonała lokalizacja i bliskość centrum zapewnią przyszłym mieszkańcom Vilda Park dobre połączenie komunikacyjne. Dodatkowo w pobliżu inwestycji znajdują się najważniejsze punkty handlowe, kulturalne i finansowe w Poznaniu, co dodatkowo podnosi jej atrakcyjność.

W ramach osiedla Vilda Park powstanie w sumie 230 mieszkań, z których już 63% zostało sprzedanych. W ofercie znajdują się lokale 1-, 2-, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 113 mkw. Wszystkie mieszkania charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń, a do każdego, niezależnie od jego wielkości, przynależeć będzie ogródek lub przestronny balkon. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Osiedle wyróżniają oryginalne przestrzenie wspólne - zielony dziedziniec, plac zabaw dla dzieci i proekologiczny ogródek, a dla komfortu mieszkańców na terenie inwestycji znajdą się stojaki rowerowe i ładowarka dla samochodów elektrycznych.

W ofercie BPI Real Estate Poland w ramach inwestycji Vilda Park dostępne są także lokale usługowe z doskonale wyeksponowanymi witrynami od Drogi Dębińskiej. Jest to istotne udogodnienie, zarówno dla mieszkańców budynku jak i okolicznych mieszkańców, mogących w przyszłości korzystać z szerokiego wachlarza znajdujących się tam usług. Lokale usługowe w inwestycji stanowią atrakcyjną alternatywę dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości pod inwestycję. Miejsce ma bardzo dobry potencjał do rozwoju działalności handlowej względu na rosnącą liczbę mieszkańców i rozbudowę okolicy.

Z aktualną ofertą cenową oraz planami można zapoznać się na stronie internetowej oraz w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 7.600 zł/mkw. Termin zakończenia inwestycji Vilda Park planowany jest na początek 2020 roku.

Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

Regiony: wielkopolskie
Dodał: Marika Żołądek