Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Villa Italia - Xara - Nowość

2018-06-12 13:10:53
Sztuka aranżacji wnętrza w ogromnej mierze opiera się na doborze odpowiednich dodatków takich jak wazony, amfory czy puzderka. To właśnie takie akcesoria budują wyjątkowy klimat aranżacji wnętrza oraz nadają spójny charakter.

Sztuka aranżacji wnętrza w ogromnej mierze opiera się na doborze odpowiednich dodatków takich jak wazony, amfory czy puzderka. To właśnie takie akcesoria budują wyjątkowy klimat aranżacji wnętrza oraz nadają spójny charakter. Warto pamiętać, że dobrze dobrane dekoracje nie przytłoczą wnętrza, a wręcz przeciwnie w dyskretny sposób wyrażą styl jaki mają domownicy. Wazony to wspaniałe produkty, które uwodzą nas bogactwem form i kolorów, przykuwają naszą uwagę i dodadzą wnętrzu przytulności. Dekoracje pojawiają się w różnych domach, ale sposób, w jaki zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Wazony, puzderka oraz amfory Xara zostały zaprojektowane dla osób, które cenią wyjątkowe produkty. Kolekcja Xara to niepowtarzalne połączenie wyrafinowanej formy i najwyższej jakości wykonania. Produkty zostały wykonane z ceramiki i posiadają unikatowy kształt, który charakteryzuje się dekorami ręcznego wykonania. Wytrzymała podstawa wazonu zapewni odpowiednie oparcie nawet dla większych bukietów kwiatów. Dzięki temu produkt może być wykorzystywany nie tylko do pojedynczych kwiatów, ale również do tworzenia większych kompozycji kwiatowych. Cena od 89,00 zł. Villa Italia

Kategorie: Dom, Zakupy
Dodał: KLMEDIA