Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Warsztaty familijne w iSpot Posnania

2019-02-08 14:17:12
Salon iSpot w Posnanii zaprasza do udziału w bezpłatnych rodzinnych warsztatach. W dniach 9, 16, 23 i 24 lutego dzieci będą mogły zapoznać się ze światem gier logicznych i programowania, a rodzice z rozwiązaniami Apple pozwalającymi na kontrolę i zarządzanie treściami oraz czasem spędzanym przez ich pociechy przed ekranem.

iSpot kontynuuje cykl warsztatów dla dzieci, wprowadzających najmłodszych w świat programowania poprzez kreatywną zabawę z robotami Osmo. Zajęcia prowadzane pod okiem ekspertów iSpot to gwarancja doskonałej rozrywki, która umożliwia pociechom rozwój umiejętności logicznego myślenia oraz zapoznanie z nowoczesnymi technologiami.

W trakcie warsztatów dla dzieci, rodzice również znajdą coś dla siebie. Specjaliści iSpot zaprezentują funkcje systemu iOS, które pozwalają na monitorowanie czasu spędzonego przed ekranem iPhone’a lub iPada przez pociechy. Przybliżą również możliwości filtrowania treści, jakie przeglądają młodzi użytkownicy na swoim urządzeniu.

Apple dostarcza wielu narzędzi, których celem jest lepsza kontrola i dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych. Niestety  wiele osób nie zdaje sobie sprawy o ich istnieniu. Chcemy pokazać, że takie rozwiązania to duże ułatwienie dla rodziców, którzy mogą sprawować kontrolę nad dziećmi, nawet na odległość – mówi Anna Majchrzak, kierownik salonu iSpot Posnania.

 

Warsztaty familijne odbędą się 9, 16, 23 i 24 lutego w godzinach 13:00 i 16:00.

Zapisy na stronie: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/poznan/warsztaty-familijne-w-ispot-posnania-215822/

 

 

***

iSpot Polska – informacje

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą produktów firmy Apple oraz firm trzecich, specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPhone’ów, iPadów, MacBookoów oraz Apple Watch’y. iSpot spełnia restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller, a jego zespół składa się z certyfikowanych specjalistów, posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot, klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań. iSpot Poland Sp. z o. o. jest częścią Hili Ventures.

Więcej informacji na stronie: www.ispot.pl

Kategorie: RTV, Edukacja, Usługi
Regiony: wielkopolskie
Dodał: M&CC