Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wielki sukces charytatywnej akcji Podaj łapę.

2016-11-28 16:29:12
Druga edycja charytatywnej akcji „Podaj łapę”, zorganizowana przez sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, ponownie zakończyła się wielkim sukcesem. Cała uzbierana kwota 22 listopada została przekazana Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom.

Od 13 października już po raz drugi można było wziąć udział w specjalnej akcji charytatywnej organizowanej przez sieć sklepów Maxi Zoo w Polsce. We wszystkich lokalach firmy w Warszawie, Milanówku i Poznaniu prowadzona była sprzedaż naklejek – „łapek”, z których dochód zostanie przeznaczony na zajęcia z dogoterapii, organizowane przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Centrum Alzheimera w Warszawie.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom działa od 2008 roku. Założyła je grupa znajomych i przyjaciół, którzy chcieli pomagać dzieciom, organizując dla nich zajęcia z udziałem psów. Na przestrzeni lat zakres działalności stale się powiększał i obecnie Stowarzyszenie prowadzi zajęcia z dogoterapii zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych, dotkniętych chorobą Alzheimera. W stowarzyszeniu pracuje 5 psów terapeutycznych, 9 czworonogów jest w trakcie nauki. Zespół tworzą również ludzie – instruktorzy, asystenci, wykładowcy oraz wolontariusze.

Dzięki niezwykłej hojności klientów, którzy odwiedzają sklepy Maxi Zoo udało się w tym roku zebrać kwotę 32000 zł. W miniony wtorek 22 listopada cały dochód z akcji Podaj łapę  został przekazany Stowarzyszeniu podczas uroczystej gali Top For Dog, która odbyła się w Teatrze Kamienica. Czek wręczył Dyrektor sprzedaży i marketingu Maxi Zoo - Bartłomiej Łętocha.

Druga edycja akcji „Podaj łapę” była bardzo dużym sukcesem, dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych klientów. Cieszy nas tak pozytywny odzew ludzi o wielkim sercu i dlatego z wielką przyjemnością będziemy kontynuować nasz projekt w kolejnych latach. – mówi Bartłomiej Łętocha.

Maxi Zoo od początku działalności w Polsce aktywnie wpiera inicjatywy społeczne i akcje pomocy dla bezdomnych zwierząt. Podaj łapę to najważniejsza akcja charytatywna sieci sklepów Maxi Zoo, która z pewnością będzie kontynuowana w Polsce w kolejnych latach.

O Maxi Zoo:

Maxi Zoo należy do założonej w 1990 roku w Niemczech przez Torstena Toellera sieci sklepów z produktami dla zwierząt. Działająca pod nazwą Fressnapf lub Maxi Zoo sieć jest obecnie niekwestionowanym liderem na europejskim rynku. W Polsce Maxi Zoo ma 6 sklepów, jednak już w najbliższym czasie planowana jest dalsza ekspansja. W grudniu 2016 roku w Warszawie zostaną otwarte trzy nowe sklepy zlokalizowane w parku Handlowym Targówek, przy Al. Wilanowskiej oraz w Centrum Kolor w Piasecznie. Zlokalizowane do tej pory w Warszawie, Poznaniu i Milanówku sklepy oferują swoim klientom niezwykle szeroki wybór produktów żywnościowych, oryginalnych akcesoriów oraz zabawek. Asortyment ponad 6000 produktów dla zwierząt obejmuje najbardziej znane na rynku marki, ale również wyjątkowe produkty marek dostępnych tylko w Maxi Zoo. Maxi Zoo to także profesjonalna obsługa służąca fachową radą, możliwość przyjścia do sklepu z pupilem i skorzystania z wagi dla zwierząt, baru dla psów i przymierzenia akcesoriów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.maxizoo.pl

Dodał: 4Frame