Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wioska Smerfów w Centrum Janki

2017-04-21 09:44:43
W dniach 22-23 kwietnia w godzinach 11.00-18.00 Centrum Janki zamieni się w Wielką Zaginioną Smerfową Wioskę, w której najmłodsi spotkają ich ulubionych niebieskich bohaterów – Smerfetkę, Papa Smerfa, Osiłka, Ważniaka oraz Łasucha.

Podczas wydarzenia maluchy będą mogły zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować smerfnych smakołyków.

Najnowsze wydarzenie w Centrum Janki odbywa się z okazji polskiej premiery animowanej komedii „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, która wchodzi na ekrany kin już 26 maja. Specjalnie dla najmłodszych miłośników niebieskich bohaterów, na dwa dni Centrum Janki zamieni się w Smerfową Wioskę, na terenie której zostanie rozlokowanych pięć domów –  domek Smerfetki, Osiłka, Papy Smerfa, Ważniaka oraz Smerfna Kuchnia Łasucha. Przy każdym z domków dzieci będą mogły zdobywać sprawności Super-Smerfa. Wśród zadań do wykonania zaplanowano m.in. wspólne przygotowywanie niebieskich ciasteczek à la Łasuch, poznawanie tajników chemii i fizyki czy warsztaty plastyczne i sportowe. Za każdą zdobytą sprawność dzieci otrzymają naklejkę na specjalnej Karcie Super-Smerfa. Po zdobyciu pięciu naklejek maluchy otrzymają nagrodę-niespodziankę.

W programie wydarzenia także przedstawienie „Magiczna przygoda Smerfów” z udziałem aktorów, którzy przedstawią historię inspirowaną perypetiami niebieskich bohaterów – Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera. Na dzieci czeka multimedialne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi i wspólną interaktywną zabawą.

Uzupełnieniem dwudniowego wydarzenia będą również konkursy z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami, mini kino, w którym dzieci obejrzą przygody Smerfów, wspólne pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi bohaterami oraz Blue-Wizaż, czyli specjalne miejsce, gdzie makijażyści przemienią maluchy w Smerfowych Bohaterów.

„Na miesiąc przed premierą długo wyczekiwanego filmu ‘Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski’ zapraszamy wszystkich do odkrywania ‘niebieskiego’ świata w Centrum Janki. Przez dwa dni ulubieni bohaterowie będą zachęcać do nauki poprzez zabawę, wystąpią w specjalnym przedstawieniu dla dzieci i pozwolą zdobywać sprawności oraz tytuł Super-Smerfa!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Poglądowy harmonogram wydarzenia (22-23 kwietnia):

11:00 – powitanie gości i przedstawienie głównych atrakcji

12:30-13:00, 14:30-15:00, 16:30-17:00 – przedstawienie „Magiczna przygoda Smerfów”

11:00-18:00 – Wielka Zaginiona Smerfowa Wioska, gdzie najmłodsi – pod okiem animatorów – zdobywają sprawności Super-Smerfa

12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – konkursy z filmowymi nagrodami

11:00-18:00 – bajkowe mini-kino oraz blue-wizaż

11:00-18:00 – spotkania ze z ulubionymi bohaterami bajki Smerfy

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, Cubus, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

Dodał: Orchidea PR