Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Włoskie smaki w Bytomiu. Nowa pizzeria w Agorze Bytom

2017-12-19 12:29:06
Wyrabiane na miejscu ciasto, unikalny sos pomidorowy, oryginalne włoskie sery i wędliny. To podstawa Ciao Pizzy – nowego miejsca na restauracyjnej mapie Bytomia. Pizzeria zachęca atrakcyjnymi cenami, które rozpoczynają się od 11,90 zł.

Ciao Pizza znajduje się w samym sercu Bytomia – w strefie restauracyjnej Agory Bytom (poziom +2). Jej specjalnością są pizze włoskie. Ciasto zawsze powstaje na miejscu i naturalnie dojrzewa przez kilkanaście godzin. Następnie kucharze wyrabiają z niego 32-centymetrowe placki, wzbogacają kompozycją niebanalnych składników i wypiekają w piecu rozgrzanym do kilkuset stopni.

 

- Poprzez oryginalne włoskie receptury i staranne przygotowanie potraw, chcemy zagwarantować naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne, smaki, które przypomną im wakacje we Włoszech – mówi Kamila Nowakowska, manager Ciao Pizza. – A to wszystko w atrakcyjnych cenach, które rozpoczynają się od 11,90 zł. Z kolei za 4,90 zł goście mogą skorzystać z opcji „Pij, ile chcesz” z dwoma popularnymi napojami do wyboru – dodaje.

 

Pizze są przygotowywane z produktów specjalnie sprowadzanych z Włoch, od lokalnych rzemieślników. W sumie w menu znajduje się 14 kompozycji – zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. 13 z nich to propozycje stałe, między innymi klasyczna Margherita z sosem pomidorowym i tartym serem, Prosciutto ze słynną włoską podsuszaną szynką, Quattro Formaggi, czyli popularne „cztery sery” czy Hawaii z mozzarellą, szynką, ananasem i kukurydzą. 14. opcja to pizza sezonowa - w tej chwili pod tą nazwą kryje się połączenie grillowanego kurczaka, kolorowych papryk i cebuli.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Kategorie: Żywność
Dodał: PR Expert