Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Worki sako i fotele relaksacyjne w strefach kibica

2018-07-02 10:12:48
Oglądanie rozgrywek w strefach kibica jest bardzo popularne podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Największym hitem tych specjalnych stref dla fanów sportu okazały się worki sako i fotele relaksacyjne.

Worki sako i fotele relaksacyjne są tak popularne w strefach kibica z uwagi na swoją plastyczność. Dzięki wypełnieniu siedziska granulatem styropianowym mogą one dopasować się do pozycji ciała użytkownika. Jest to bardzo ważna zaleta dla fanów sportu, którzy nie chcą blisko dwugodzinnych meczy oglądać na niewygodnych krzesłach z twardym stelażem. Dlatego do stref kibica warto wybrać miękkie i wygodne pufy oraz worki sako.

Inna zaleta tego typu siedzisk jest izolacja od chłodnego podłoża. To ważne szczególnie wtedy, gdy  strefy kibica są organizowane na świeżym powietrzu, w letnich ogródkach przy pubach i kawiarniach. Granulat styropianowy stanowiący wypełnienie worków sako jest także lekki, dzięki czemu siedziska można łatwo przestawiać. To duży atut, gdy przestrzeń strefy kibica musi być szybko i sprawnie zaaranżowana pod konkretne potrzeby danego wydarzenia sportowego.

Fotele relaksacyjne dla kibiców mogą być w przeróżnych kształtach i kolorach, ale bezsprzecznie najmodniejszym modelem jest pufa piłka. Siedzisko w kształcie piłki nożnej nawiązuje oczywiście do odbywającego się Mundialu. Poza strefami kibica, w domach prywatnych, pufa piłka króluje w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Ale również dorośli decydują się na wstawienie do pokoju dziennego foteli kibica, ponieważ domownicy chętnie na nich zasiadają przed TV. Nastolatki aby podkreślić swoje sportowe hobby często proszą rodziców o pufy w kształcie piłek – im bardziej kolorowe i designerskie, tym lepiej!

Designerski wygląd foteli młodzieżowych oraz worków sako jest doceniany nie tylko przez fanów piłki nożnej w strefach kibica, ale także przez projektantów nowoczesnych wnętrz. Aranżacja przestrzeni użytku publicznego we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu, powinna uwzględniać najnowsze trendy. Jednym z nich są właśnie meble relaksacyjne z materiałów outdoorowych w strefach kibica, poczekalniach, czytelniach oraz letnich ogródkach przy restauracjach, pubach i hotelach.

Dodał: Artur Artur