Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wrotki, zabawa na Patio oraz… slime!

2018-08-08 13:29:12
Czym jest slime? Wiedzą to z pewnością wszyscy najmłodsi miłośnicy tej nietypowej zabawki. Jak wykonać ją samodzielnie? Tego maluchy dowiedzą się w sobotę 11 sierpnia na specjalnych bezpłatnych warsztatach. Dodatkowo, miłośnicy aktywności na powietrzu przez cały czas mogą korzystać na Patio z bezpłatnej wrotkarni pod chmurką.

Najbliższa sierpniowa sobota (11 sierpnia) minie pod znakiem slime! Te kolorowe glutki niewątpliwie skradły serca maluchów. Port Łódź postanowił zatem zorganizować dla najmłodszych warsztat, podczas którego dzieci nauczą się samodzielnie wykonywać taką wyjątkową zabawkę. Slime zapewnia nie tylko świetną zabawę i frajdę, ale także rozwija kreatywność i wyobraźnię. Warsztaty odbędą się na Patio Portu Łódź w godzinach 12:00 – 20:00.

Każdego dnia na Patio czynna jest także bezpłatna wrotkarnia, która zaprasza dorosłych i dzieci w godzinach 12:00 – 20:00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Wrotkarze mają tu do dyspozycji profesjonalny tor do jazdy, wypożyczalnię sprzętu oraz kaski i ochraniacze. W każdą wakacyjną sobotę i niedzielę handlową można tu również bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów.

Dodał: Port Łódź