Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wszystko możesz, nic nie musisz!

2017-07-19 11:09:52
Agata Komorowska o wierze w siebie, nadziei na szczęście i miłości do życia. 19 lipca nakładem Edipresse Książki ukazała się najnowsza książka Agaty Komorowskiej „Depresjologia”.

Jest mamą, samotnie wychowującą czwórkę kochanych urwisów: 15-letniego Aleksa, 9-letniego Krystiana z Zespołem Downa, adoptowaną 6-letnią Adę oraz 15-letniego Michała, dla którego stała się rodziną zastępczą. Prowadzi też bloga (http://agatakomorowska.pl/), na którym dzieli się swoimi doświadczeniami. Dziś jest szczęśliwa i wdzięczna za wszystko, co ma i co ją spotkało. Ale nie zawsze tak było… Agata Komorowska w „Depresjologii” mierzy się ze swoim największym wrogiem – depresją.

 

Książka o akceptacji, nauce miłości do samej siebie oraz potrzebie odnalezienia wewnętrznego spokoju, dzięki któremu wyjście z choroby jest możliwe. Napisana z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z depresją, a także ich bliskich i przyjaciół. To przystępnie napisany przewodnik o drodze do szczęścia i spełnienia dla tych, którzy poszukują recepty na życie w harmonii, pragną dowiedzieć się kim naprawdę są, i znaleźć inspirację i odwagę, by podążać własną drogą. To książka o tym, co zrobić, aby jutro, kładąc się spać, móc powiedzieć sobie: jestem wdzięczny/-a za swoje życie.

 

9 sierpnia 2017 książka ukaże się również w formie audiobooka. Dzięki współpracy Storytel.pl i Edipresse Książki w sprzedaży pojawi się wersja audio w interpretacji Doroty Landowskiej.

 

 

Dodał: BWPR