Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wygoda i komfort w niewielkiej łazience – kolekcja brodzików Squaro Infinity Villeroy & Boch

2018-11-30 13:22:03
W niewielkiej łazience liczy się spryt i każdy centymetr! Aby ją optycznie powiększyć uznaj wyższość prysznica nad wanną. Po drugie - postaw na dizajn i funkcjonalność przedmiotów użytkowych. Zamiast tradycyjnego brodzika, zdecyduj się na płaski, który będzie zintegrowany z podłogą.

 

Wybierz jeden z blisko 50 modeli kolekcji Squaro Infinity Villeroy & Boch. Jej różnorodność rozmiarów, feeria barw, różne opcje instalacji oraz możliwość przycięcia „na wymiar” sprawiają, że wykonane z Quarylu brodziki idealnie wpasują się w każdą, choćby najmniejszą łazienkową przestrzeń. Na wejściu będą iluzorycznie niewidoczne, a podczas używania wywiążą się ze swojego zadania.

Squaro Infinity – kolekcja bez barier

Niekwestionowaną zaletą brodzików Villeroy & Boch są zróżnicowane możliwości instalacji. Na szczególną uwagę zasługuje opcja montażu na równi z posadzką, która zapewnia płynne przejście ze strefy prysznica do pozostałej części łazienki. Takie rozwiązanie dodaje lekkości całemu pomieszczeniu i stanowi doskonały przykład idei wnętrza bez barier, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale zapewnia bezpieczeństwo i wygodę – szczególnie starszym i niepełnosprawnym użytkownikom. Ultra płaska konstrukcja brodzików gwarantuje większą swobodę ruchów, a brak podwyższenia znacznie ułatwia korzystanie z prysznica osobom na wózku inwalidzkim. Ponadto, powierzchnia o najwyższej klasie antypoślizgowej C, gwarantuje stabilność w trakcie kąpieli. A wszystko zaklęte w przemyślanej  i wysublimowanej formie, która nie pozostawia praktycznie żadnych ograniczeń  w projektowaniu łazienki. Obok montażu brodzików na równi z posadzką, kolekcja Squaro Infinity Villeroy & Boch oferuje również opcję instalacji na płytkach i cokole. Ta druga możliwość szczególnie sprawdzi się przy cienkich posadzkach, zapewniając indywidulane dopasowanie podwyższenia. Ponadto, brodziki można montować zarówno w narożniku, jak i przy ścianie.

Quaryl – siła i  delikatność

Quaryl -  materiał z którego wykonano  kolekcję  Squaro Infinity to innowacyjne, opatentowane przez Villeroy & Boch tworzywo, łączące kwarc i żywicę akrylową. Dzięki niemu powierzchnia brodzików jest idealnie gładka, a przy tym utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń, zapewniając łatwą pielęgnację. Materiał gwarantuje odporność na uderzenia oraz zarysowania. Dodatkowo, tak charakterystyczne dla produktów Villeroy & Boch tworzywo, dzięki specjalnemu procesowi odlewania, oferuje również idealnie gładkie krawędzie. Trwała faktura jest przyjemna dla skóry, a dzięki właściwościom termoizolacyjnym, zapewnia stopom przyjemne uczucie ciepła.

Brodzik szyty na miarę

Funkcjonalność przede wszystkim – te słowa w pełni oddają charakter kolekcji Squaro Infinity Villeroy & Boch, która oferuje 49 rozmiarów brodzików (od 80 x 70 cm do 180 x 100 cm) oraz możliwość przycięcia wybranego modelu do indywidualnej wielkości. Taka personalizacja może nastąpić zarówno w fabryce jak i podczas montażu, co zapewnia idealne dopasowanie kabiny łazienkowej i sprawia, że wykorzystanie wnęk i załamań ścian jest możliwe. Serię Squaro Infinity cechują również niezwykła elegancja, nowoczesne bezrantowe wzornictwo oraz stonowana paleta kolorystyczna. Obejmuje ona odcienie: Anthracite, Crème, Grey, Brown i Edelweiss. Dzięki temu brodziki doskonale harmonizują z wystrojem pomieszczenia wnosząc do niego szyk i klasę. Dodatkowo Villeroy & Boch proponuje również modele w matowej i błyszczącej wersji.

Brodziki Squaro Infinity łączą funkcjonalność, indywidualizm oraz niezwykłą elegancję. Villeroy & Boch stawiając na nowy, doskonale pasujący - także do niewielkich łazienek - kształt prostokąta, po raz kolejny udowadnia, że brodziki tego typu zapewniają znacznie większą przestronność niż ich kwadratowe odpowiedniki. Osobisty charakter kolekcji, rozwiązania, które nie wykluczają użytkowników niepełnosprawnych i starszych czy bogactwo rozmiarów  - wszystko to sprawia, że Squaro Infinity staje się kolekcją uniwersalną - dla każdej łazienkowej przestrzeni i dla każdego użytkownika.

 

Kategorie: Uroda i zdrowie, Dom
Dodał: Konkret PR