Kategoria

Wyszukiwarka

Region

„Wyjątkowa obsługa” w Galerii Krakowskiej

2017-11-28 13:04:07
Kto nie marzy o pomocy przy wyborze idealnych prezentów świątecznych? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w okresie przedświątecznym w Galerii Krakowskiej każdy będzie mógł skorzystać z usług doradcy prezentowego oraz bellboy’a , który pomoże nosić zakupy.

„Wyjątkowa obsługa” rozpocznie się w najbliższy piątek w Galerii i potrwa aż do 23 grudnia.

Akcja „Wyjątkowa obsługa” ma umilić zakupy i pomóc Klientom w podjęciu decyzji dotyczącej świątecznych prezentów. W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie w dniach 1-6 grudnia, 8-10 grudnia oraz 15-23 grudnia na terenie Galerii Krakowskiej pojawią się doradcy zakupowi. Ich stanowiska zlokalizowane będą na każdym poziomie od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 19.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 11.00 - 19.00. Najpierw przeprowadzą wywiad z klientem, następnie zaprezentują pomysły na idealne prezenty oraz podpowiedzą, w którym sklepie w Galerii można dany produkt kupić. Dodatkowo doradca może zaprowadzić klienta do wybranego salonu i pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. W przypadku, gdy pracownicy  sklepu nie posługują się językiem, w którym mówi klient również może on liczyć na wsparcie doradcy. Aby skorzystać z takiej pomocy, należy skontaktować się telefonicznie z personelem akcji „Wyjątkowa obsługa” i poprosić o przysłanie osoby posługującej się jednym z oferowanych języków: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim czy ukraińskim. To jednak nie koniec niespodzianek. Na terenie Galerii w dniach 1-6 grudnia, 8-10 grudnia oraz 15-23 grudnia w godz. 15.00 – 20.00 będzie można skorzystać z pomocy bellboy’ów, którzy chętnie zaniosą świąteczne zakupy do samochodu klienta – to wszystko całkowicie bezpłatnie.

Usługa „Wyjątkowa Obsługa” jest bezpłatna i będzie dostępna dla klientów Galerii w terminach 1 - 6 grudnia, 8 - 10 grudnia oraz 15 - 23 grudnia 2017

 

Regiony: małopolskie
Dodał: PR Inspiration