Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Wymień paragony na GARNKI AMBITION – akcja promocyjna w Serenadzie

2019-05-07 14:24:39
Wszyscy miłośnicy gotowania wiedzą, że nic tak nie zachęca do kuchennych eksperymentów jak nowe naczynia i świeże wiosenne produkty. Dlatego bez względu na to, czy jesteś kulinarnym mistrzem czy amatorem gotowania, nowa promocja w Serenadzie jest dla Ciebie! Zrób zakupy, zachowaj paragony i odbierz nowe naczynie Ambiton.
Już w najbliższą sobotę - 11 maja, klienci Serenady będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej akcji promocyjnej. Po zakupach i okazaniu paragonów na minimum 500 zł będą mogli odebrać jeden z dwóch upominków – garnek Nature lub Cobre z pokrywką o średnicy 24 cm, który idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Prezent za zebrane paragony to nie tylko inspiracja do codziennego gotowania ale również niebywała okazja dla wszystkich, którzy tego dnia wybiorą na swoje zakupy właśnie Serenadę.

Pierwsi klienci będą mieli możliwość wyboru garnka, aż do wyczerpania zapasów. Odbiór prezentu będzie możliwy wyłącznie w dniu zakupu w punkcie odbioru na placu Spotkań (poziom +1). Warunkiem jest przedstawienie najwyżej dwóch paragonów na łączną kwotę minimum 500 zł.

Promocja obowiązuje, póki nie zostaną rozdane wszystkie nagrody. Szczegóły i regulamin są dostępne na www.centrumserenada.pl oraz w punkcie informacyjnym Centrum Serenada.

Ilość produktów jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć!

Dodał: Joanna Kowieska