Kategoria

Wyszukiwarka

Region

X-kom od teraz w Avenidzie Poznań

2018-12-20 12:04:59
Polska sieć sklepów komputerowych oferująca elektronikę użytkową dołączyła do grona najemców Avenidy Poznań. Nowy salon x-kom zajął powierzchnię 210 mkw. i jest jedynym sklepem tej sieci w Poznaniu.

Polska sieć sklepów komputerowych oferująca elektronikę użytkową dołączyła do grona najemców Avenidy Poznań. Nowy salon x-kom zajął powierzchnię 210 mkw. i jest jedynym sklepem tej sieci w Poznaniu.

Bardzo cieszymy się, że jeden z największych sprzedawców sprzętu komputerowego w Polsce od teraz będzie miał swój stacjonarny sklep w naszym Centrum. Mamy nadzieję, że szeroki asortyment produktów oferowanych przez markę x-kom przypadnie do gustu zarówno graczom, jak i osobom, które elektronikę wykorzystują do pracy – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Nowy salon x-kom to fundamentalna zmiana podejścia do prezentowania sprzętów. Wszystko po to, aby niezależnie od potrzeb, klienci znaleźli interesujące ich urządzenia w jednym miejscu. Stąd podział przestrzeni sklepowej na sektor dla graczy czy strefę z wyposażeniem do pracy. Sklep w Avenidzie powstał w myśl odmienionej identyfikacji wizualnej marki. W nowym salonie przestał dominować kolor czarny - stając się wyłącznie dodatkiem eleganckiego designu. Zabieg ten daje poczucie większej przestrzeni i sprawia, że zakupy odbywają się w komfortowej atmosferze.

Nowa lokalizacja salonu x-kom nie jest przypadkowa. Avenida znajduje się  w doskonałym miejscu, dzięki czemu jest świetnie połączona z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi w Poznaniu. Wierzymy, że nasi klienci docenią nową lokalizację i będą częściej odwiedzać nasz salon – mówi Kamil Szwarbuła, Specjalista ds. PR marki x-kom.

Sieć x-kom oferuje m.in. notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety i desktopy najpopularniejszych producentów. Marka w swoim asortymencie posiada również komputery stacjonarne, podzespoły, konsole do gier i aparaty fotograficzne.

Pierwszy stacjonarny salon x-kom został otwarty w 2002 roku. Obecnie marka posiada 26 stacjonarnych sklepów w największych polskich miastach.

 

 

 


Kategorie: Zakupy
Regiony: wielkopolskie
Dodał: PR Inspiration