Kategoria

Wyszukiwarka

Region

YieldRiser z obsługą OLX

2017-10-17 12:00:37
YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – nawiązał współpracę z portalem OLX.

OLX to największy portal z ogłoszeniami w Polsce oraz wiodąca platforma na świecie. OLX łączy ludzi, by mogli kupować, sprzedawać i wymieniać używane towary oraz korzystać z usług.

Umowa pomiędzy YieldRiser a OLX.pl obejmuje wsparcie portalu w zakresie optymalizacji i monetyzacji powierzchni reklamowej, a konkretnie wideo.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że największy w Polsce serwis ogłoszeniowy wybrał nas do obsługi powierzchni reklamowej wideo. To znak, że to co robimy jest na wysokim poziomie i ofertą oraz jakością możemy konkurować z wielkimi sieciami reklamowymi  – komentuje Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.    

Współpraca YieldRiser z portalem OLX rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku.

YieldRiser powstał w 2015r., optymalizuje ponad 100 witryn z Polski oraz zagranicy i ma na swoim koncie więcej niż miliard odsłon miesięcznie. Firmę tworzy zespół doświadczonych ekspertów obecnych na rynku reklamy internetowej od 1997r. Wielu z nich współtworzyło największe w Polsce sieci reklamowe. Firma oferuje własne rozwiązanie skierowane do wydawców internetowych, dzięki któremu mogą oni zwiększać wyniki sprzedaży swojej powierzchni reklamowej. Więcej o firmie na www.yieldriser.com.

Dodał: KnowledgeHub