Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Z muzyką tu i tam! Głośnik przenośny „SLAM” APS31 marki PRIME3

2019-06-03 14:01:32
Nowy głośnik przenośny marki PRIME3 wygląda jak profesjonalny system audio w wersji mini. SLAM! APS31 to jednak nie tylko design, to również doskonałej jakości dźwięk i szereg funkcji, które docenią wszyscy użytkownicy.

Warszawa,  3 czerwca 2019 –  firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki PRIME3, wprowadził do oferty nowy model głośnika przenośnego – „SLAM” APS31.

Nowy głośnik przenośny marki PRIME3 wygląda jak profesjonalny system audio w wersji mini. SLAM! APS31 to jednak nie tylko design, to również doskonałej jakości dźwięk i szereg funkcji, które docenią wszyscy użytkownicy.

Głośnik SLAM! ma wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia odtwarzanie muzyki poprzez profil audio streaming bezpośrednio z telefonu, laptopa, kart pamięci microSD i pendrive. Natomiast dzięki wejściu AUX można go również podłączyć, za pomocą dedykowanego przewodu, do odtwarzacza MP3, komputera bez funkcji Bluetooth czy odtwarzacza CD. Co więcej, nie zabrakło w nim również radia FM. Dzięki funkcji zapamiętania ulubionych stacji, wystarczy wyszukać ich częstotliwości tylko raz i zapisać w pamięci urządzenia.

Wysokiej jakości dźwięk to kolejna cecha charakteryzująca nowy głośnik marki PRIME3. Zawdzięczamy ją 3200 W P.M.P.O. i całkowitej mocy muzycznej wynoszącej 100 W. Z kolei zastosowanie obudowy typu Bass reflex pozwoliło uzyskać większą sprawność APS31 w zakresie niskich częstotliwości oraz ograniczyć zniekształcenia nieliniowe. Nie bez znaczenia jest również funkcja equalizera, która umożliwia regulację niskich i wysokich tonów.

Głośnik, który charakteryzują takie parametry musi grać głośno, mocno i czysto! Model APS31 wyposażony został również w funkcję karaoke z gniazdem mikrofonowym 6,5 mm, stosowanym we wszystkich profesjonalnych systemach nagłaśniających, a także w wielokolorowe podświetlenie LED. Możliwa jest także optymalizacja efektu „echa” za pomocą oddzielnego pokrętła. Dzięki zastosowaniu tych funkcji podczas każdej imprezy można wcielić się w rolę ulubionej gwiazdy muzyki i zabłysnąć w świetle reflektorów.

Głośnik idealnie sprawdzi się nie tylko, podczas zabaw karaoke, ale też w każdej sytuacji, w której chcemy być słyszani przez większe audytorium, np. na zebraniach, meczach, w sali wykładowej czy podczas szkolnego apelu. APS31 wyposażono w intuicyjny panel sterowania wszystkimi funkcjami. Z boku głośnika znajdują się czytelny wyświetlacz pokazujący funkcje, z których w danym momencie korzysta użytkownik, przyciski sterujące oraz gniazda do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Dzięki takiemu układowi sprzęt jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze.

Z głośnikiem SLAM! zabawa przy dźwiękach najlepszych przebojów może trwać w najlepsze nawet przez 5 godzin. Pozwala na to wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh. Naładowanie baterii do pełna trwa natomiast niespełna 3 godziny.

Wygodne przenoszenie umożliwia dołączony pasek, dzięki któremu głośnik można zarzucić na ramię i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.APS31 wykonany jest z solidnego, czarnego tworzywa sztucznego z pomarańczowymi akcentami, co sprawia, że prezentuje się niezwykle nowocześnie.

Specyfikacja techniczna:

 • Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)
 • Odtwarzacz USB/SD (do 32 GB)
 • Radio FM
 • Gniazdo USB
 • Gniazdo mikrofonowe: 6,5 mm 
 • AUX IN
 • Moc: 3200 W P.M.P.O. 
 • Funkcja karaoke
 • Funkcja Bass reflex
 • Regulacja tonów wysokich i niskich
 • Wielokolorowe podświetlenie LED
 • Czas odtwarzania: około 5 h
 • Czas ładowania: około 3 h
 • Całkowita moc muzyczna: 100 W
 • Zasilanie: DC 5 V max 2 A
 • Zasilanie bateryjne: wbudowany akumulator 2000 mAh 7,4 V
 • Wymiary: 460 x 200 x 210 mm
 • Waga: 3 kg
 • EAN: 5901750503412

Sugerowana cena detaliczna brutto: 249 zł


- KONIEC –


O firmie 2N-Everpol.
Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, PRIME3, Brax, Helix oraz Match.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, MORELO, WEINSBERG, GIMEX, FLAMEFIELD I KOZIOL.

Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2019 firma kolejny raz dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: www.prime3.eu i www.everpol.pl.
 
Informacja prasowa:
Katarzyna Dokowicz
PR & Marketing Manager
Katarzyna.dokowicz(at)everpol.pl
tel. +48 519 141 499


Dane rejestrowe:
2N-Everpol Sp. z o.o.
02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A
NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

Biuro handlowe:
ul. Polna 6
05-500 Chyliczki

Kategorie: Muzyka, Turystyka, Sport, RTV, Dom, Zakupy
Dodał: 2N-Everpol