Kategoria

Wyszukiwarka

Region

ZAPP X – wózki dla fanów designu!

2017-04-28 15:28:30
Dobry design to nie tylko efektowna forma, ale również walory użytkowe przedmiotu. Najlepsze projekty łączą bowiem ergonomię i funkcjonalność z ponadprzeciętną estetyką.

Poznajcie prawdziwe arcydzieło sztuki użytkowej  – wózki z kolekcji Zapp X marki Quinny, cechujące się innowacyjnością i elastycznością zastosowanych rozwiązań, luksusowym wykończeniem i – rzecz jasna – wyjątkowym designem. To styl wprost stworzony dla współczesnych, miejskich rodziców.  

KOLORYSTYCZNE TRENDY 2017

Materiały i tkaniny, z których wykonane są wózki z kolekcji Zapp X marki Quinny, idealnie wpisują się w kolorystyczne trendy 2017 roku. W kolekcji znaleźć można klasyczne kolory wózków stonowanych pastelowych odcieniach przełamanych energetycznym różem, morską zielenią, czerwienią i granatem.  Niektóre kolory przypominają te z zaktualizowanej na ten rok palety Pantone, jak np. intensywny Pink Yarrow, Lapis Blue i utrzymujący się na topie kolejny rok z kolei Rose Quartz.

ORGANICZNE, MIĘKKIE I PŁYNNE KSZTAŁTY

Eliptyczne kształty, płynne linie i delikatne zaokrąglenia to cechy designu organicznego, które widoczne są także
w formie wózków z kolekcji Zapp X. Z jednej strony prostota i kompaktowość, a z drugiej nowoczesność. 

MINIMALISTYCZNA ELEGANCJA

Mniej znaczy więcej. Zawsze. Tak jak we wnętrzach odnosi się to do wzornictwa i form, to w wózkach Quinny zarówno do designu, jak i obsługi. Czystość i prostota formy, klasyczna szarość, lekkość i kompaktowość – kolekcja Zapp X wpisuje się w estetykę minimalistycznej elegancji, która choć ponadczasowa to jest aktualnym trendem 2017 roku. 

JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Nowoczesne wózki z kolekcji ZAPP X cechują innowacyjne, lekkie materiały i tkaniny. Stylowa gondola Lux wykonana jest z ultralekkich i mocnych, ale oddychających materiałów. Wszystkie tapicerki są wodoodporne i miłe w dotyku dla maluszka, by czuł się w wózku jak na najwygodniejszej kanapie.

NIEZAWODNY DESIGN, DOŻYWOTNIA GWARANCJA!

Po zarejestrowaniu nowiutkiego wózka lub gondoli Quinny, każdy nabywca otrzyma dożywotnią gwarancję. Oznacza to, że przez cały ten czas, kiedy będzie z nich korzystać, może liczyć na producenta!

Sprawdź całą kolekcję Zapp X Quinny i odnajdź swoje własne inspiracje na
www.quinny.com/pl-pl/campaign-zapp-x/.

Cena orientacyjna:

Zapp Flex Plus 1 640zł, Zapp Flex 1 440 zł, Zapp Xpress 990 zł, Gondola Lux 640 zł 

Kategorie: Dom, Moda, Zakupy
Dodał: ATW Communications