Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zacznij dobrze tydzień z Portem Łódź!

2018-08-08 13:50:50
To już końcówka letnich wyprzedaży i ostatni moment by kupić upatrzone wcześniej kolekcje w najniższych cenach. Port Łódź zaprasza na ostatnie dni wielkich promocji i rabatów sięgających 70% ceny.

Dodatkowo, 13 sierpnia przypada akcja „Szczęśliwa 13-tka”. Tego dnia w wybranych sklepach Portu Łódź zrobimy zakupy jeszcze taniej i to z uwzględnieniem nowych kolekcji dostępnych w sklepach.

To ostatni dzwonek by wybierając się na zakupy skorzystać jeszcze z oferty letnich wyprzedaży. Ceny letnich kolekcji w sklepach Portu Łódź zostały obniżone nawet do 70%. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie www.portlodz.pl

Natomiast już w najbliższy poniedziałek, 13 sierpnia, odbędzie się akcja promocyjna Portu Łódź „Szczęśliwa 13 – tka” . Najemcy Centrum przygotowali na Dzień Wielkich Promocji dodatkowe obniżki i rabaty i to już na nowe kolekcje dostępne w sklepach. Taniej o 20% kupimy cały nowy asortyment w sklepach Wojas i CCC. W Esotiq nowa kolekcja bielizny dostępna będzie tego dnia w promocyjnej cenie – 30%, 20% taniej zapłacimy przy zakupie dwóch sztuk z nowej kolekcji Etam, a 15% taniej przy zakupie także dwóch rzeczy z kolekcji Triumph. Promocyjne ceny przygotowały również sklepy odzieżowe Mmer (20%), Puma (23%), Quiosque (15%) i Top Secret (40% na zakup drugiej rzeczy).  

Zniżki i specjalne ceny Klienci znajdą też w sklepach z ofertą mebli i home decor, takich jak IKEA czy VOX.

Dodał: Port Łódź