Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zalety prowadzenia bloga na stronie firmowej

2019-07-04 11:46:01
Jakie są zalety prowadzenia bloga na firmowej stronie? Świetna promocja serwisu internetowego. Na pewno dodawanie regularne treści jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Przynosi jednak sporo korzyści z punktu widzenia samego pozycjonowania jak i także generowania konwersji.

Warto w związku z tym zaangażować czas swój w tworzenie wartościowych oraz unikalnych artykułów. Wyszukiwarka Google na pewno premiuje strony z rozbudowaną, unikalną oraz także angażującą treścią. A gdzie my mamy zamieszczać teksty nowe, skoro opisane dokładnie zostały już wszystkie podstrony? Na pewno odpowiedź jest jedna - chodzi o blog firmowy, który prowadzić będziemy z katalogu serwisu. Odniesiemy dzięki niemu wiele korzyści.

Jakie to korzyści?

 

Na pewno będziemy w stanie generować ruch z fraz ogona długiego. Trendy zgodnie wskazują, że coraz więcej użytkowników tworzy między cztery, a pięć, a nawet zapytania na osiem wyrazów. Są to właśnie frazy nazywane frazami długiego ogona. Ich umieszczenie naturalnej możliwe jest w artykułach rozbudowanych, które tak naprawdę poruszają aspekty różnego rodzaju. Long tail jest sposobem na pozyskanie wszelkich użytkowników, którzy posługuj się różnego rodzaju wyrażeniami. Są to takie frazy jak: damskie buty na obcasie, buty na wiosnę czy też wygodne buty na wiosnę na obcasie. Musimy mieć także świadomość, że tekst dobrze napisany ma jak najbardziej szansę zostać viralem. Chodzi o treść promowaną w sposób naturalny przez użytkowników i całkiem niezależny od samego właściciela strony. Dzielenie w social media linkami na pewno jest dla wyszukiwarki sygnałem, że pozycję danego serwisu warto podnieść. Wiele ciekawych informacji znajdziemy pod linkiem https://www.ssalegia.pl//

 

Kategorie: Reklama, Komputery
Regiony: Polska
Dodał: Jarosław Tajchman