Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zaproś hygge do wnętrza! – małe przyjemności z Villeroy & Boch

2017-01-11 11:06:07
Drobne przyjemności prowadzą do szczęścia. Wiedzą o tym Duńczycy, których recepta na dobre samopoczucie brzmi: hygge! Kluczem do jego osiągnięcia jest celebrowanie codziennych czynności: od porannej kawy po relaksującą kąpiel. Ale żeby przenieść się do krainy zmysłowości, trzeba zadbać też o otoczenie – inspiracji dostarcza Villeroy & Boch!

Hygge towarzyszy nam w momentach relaksu: gdy znika napięcie, a w jego miejsce pojawia się uczucie spokoju, komfortu i relaksu. Ten duński klucz do szczęścia zachęca, by radość odnajdywać w drobnych przyjemnościach: porannej kawie, wspólnym gotowaniu posiłków i ich smakowaniu, odprężającej lekturze czy relaksującej kąpieli. Na nasz nastrój z pewnością wpływa też otoczenie – kawa w ulubionym kubku lub herbata w eleganckiej filiżance smakuje zdecydowanie lepiej, a relaks w przestronnej wannie bardziej odpręża i rozluźnia. Villeroy & Boch wie, jak zadbać o poczucie komfortu!

Domowe spa to idealny sposób, by poczuć hygge. Gorąca kąpiel wycisza, rozluźnia i koi, a kształty wanien od Villeroy & Boch kryją w sobie dodatkowy relaksacyjny potencjał. Są przestronne, wygodne, a do tego wykonane z wysokiej jakości materiałów – np. Quarylu, który oprócz tego, że jest niezwykle wytrzymały, to utrzymuje ciepło wody. Dzięki niemu jeszcze dłużej można cieszyć się odprężającą kąpielą.

Kolory również kryją w sobie moc – wpływają na nasze samopoczucie: pobudzają, regulują nastrój i mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie naszych organów. Warto więc zdecydować się na łazienkę w ulubionej barwie lub wybranym kolorem otulić wannę – na co pozwalają trzy kolekcje od Villeroy & Boch: La Belle, Squaro Edge 12 oraz Loop&Friends. Leczniczą moc barw zapewniają także wanny z hydromasażem, w których kąpiele można pokolorować światłem! A gdy kochamy muzykę i tylko przy ulubionych melodiach jesteśmy w stanie w pełni się rozluźnić, z pomocą przychodzi system ViSound, który wannę zamienia w głośnik.

Domowemu spa musi także towarzyszyć odpowiedni zapach: lawenda wyciszy po nerwowym dniu, płatki róż odżywią zmęczoną skórę, a musująca sól pobudzi zmęczony umysł i ciało. Aby poczuć hygge, wszystko musimy dopasować do własnych potrzeb – bo liczy się tylko to, co naprawdę sprawia nam przyjemność. I warto w tej kwestii zaufać Duńczykom, bo to przecież najszczęśliwszy naród na świecie!

 

Kategorie: Dom
Dodał: Konkret PR