Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zdrowa kuchnia dla mam z Moniką Mrozowską w Serenadzie

2019-05-20 13:58:28
Zbilansowana dieta i pełnowartościowe posiłki dla całej rodziny, wcale nie muszą być trudne i czasochłonne w wykonaniu. O tym na co zwracać uwagę komponując dania i jak je dostosować do wieku, dowiedzą się uczestniczki warsztatów dla mam w Serenadzie.
Spotkanie poprowadzi Monika Mrozowska – aktorka i pasjonatka kulinarna, która podzieli się swoją wiedzą już 27 maja w restauracji Cucina Aperta w Centrum Serenada. Warsztaty teoretyczno-praktyczne odbędą się w trzech turach: o 16.45, 18.15 oraz 19.45.

Podczas warsztatów „Zdrowa kuchnia dla mam”, Monika Mrozowska wprowadzi uczestniczki w tajniki zdrowego żywienia. Pomoże też odpowiedzieć na pytania przyszłych i młodych mam: co jeść w ciąży, czym karmić maluszka, jak radzić sobie z niejadkami, czym zastępować niezdrowe produkty?

Celem spotkania dla mam w Serenadzie jest rozbudzenie w nich pasji do zdrowej i ekologicznej kuchni. Dzięki przedstawieniu kulinarnych inspiracji oraz ekonomicznych, prostych przepisów, każda z uczestniczek będzie gotowa na zmianę swoich codziennych nawyków żywieniowych.

W każdej grupie warsztatowej zostaną wylosowane niespodzianki. Każda z Pań może zaś liczyć na pakiet szybkich i prostych pomysłów na obiad.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Wszystkie mamy uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość pozostawienia swoich pociech w Bricks 4 Kidz (od 3. roku życia) oraz w Leopark (od 4. roku życia).

Wstęp na warsztaty jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 512 718 635. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

 

 

Dodał: Joanna Kowieska