Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zielone Arkady kibicują bydgoskim siatkarkom

2018-10-29 11:10:32
Zielone Arkady kibicują bydgoskim siatkarkom

Już wkrótce drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz zainauguruje kolejny sezon. Przed siatkarkami pełne wyzwań spotkanie z aktualnym mistrzem Polski. Zanim jednak reprezentantki miasta wybiegną na boisko będą potrzebowały wsparcia kibiców. Każdy, kto 4 listopada odwiedzi Zielone Arkady będzie mógł nie tylko osobiście poznać zawodniczki z Bydgoszczy, ale również zdobyć autograf i zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Patrycja Balmas, Ewelina Krzywicka, Monika Fedusio i Joanna Kuligowska nie raz wywoływały pozytywne emocje podczas siatkarskich spotkań. Dotychczas widywaliśmy je wyłącznie na boisku, ale 4 listopada każdy, kto odwiedzi Zielone Arkady będzie mógł osobiście poznać zawodniczki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz.  

Przed reprezentantkami miasta emocjonujące spotkanie z aktualnym mistrzem Polski – Chemikiem Police. Przed pełną wyzwań rozgrywką przyda im się wsparcie ze strony kibiców. Niedzielne spotkanie z siatkarkami w Zielonych Arkadach z pewnością będzie szansą do zmotywowania reprezentantek Bydgoszczy przed ważnym meczem, a także okazją na zdobycie autografu i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Spotkanie z reprezentantkami Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz zostanie zorganizowane w bydgoskich Zielonych Arkadach 4 listopada. Wydarzenie odbędzie się na Placu Eventowym w godz. 11.00-16.00. Wstęp wolny.

 

 


Kategorie: Sport, Moda, Zakupy
Dodał: PR Inspiration