Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zielone Arkady rozkwitają na wiosnę

2019-02-27 12:47:29
Już wkrótce w największym centrum handlowym w regionie stylistka i dziennikarka modowa - Marta Dudziak przygotuje dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic wiosenne stylizacje. Wszyscy, którzy chcą zaczerpnąć modowych inspiracji będą mogli poznać najgorętsze trendy sezonu w dniach 1-10 marca w Zielonych Arkadach.

Już wkrótce w największym centrum handlowym w regionie stylistka i dziennikarka modowa - Marta Dudziak przygotuje dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic wiosenne stylizacje. Wszyscy, którzy chcą zaczerpnąć modowych  inspiracji będą mogli poznać najgorętsze trendy sezonu w dniach 1-10 marca w Zielonych Arkadach.

Paski zebry, cętki lamparta czy kratka francuska – o tym co będzie modne tej wiosny przekonają się odwiedzający Zielone Arkady w dniach 1-10 marca.

W tym czasie na pasażu naszego Centrum zostaną zaaranżowane specjalne wysypy ze stylizacjami dla kobiet i mężczyzn. Wybór najmodniejszych w nadchodzącym sezonie  akcentów modowych prezentowanych na wyspach powierzyliśmy profesjonalnej stylistce i przedstawicielom salonów – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

O dobry styl mieszkańców Bydgoszczy i okolic zadba Marta Dudziak. Przy współpracy z  wybranymi markami dostępnymi w największym centrum handlowym w regionie stworzy modne stylizacje, które zostaną zaprezentowane odwiedzającym Zielone Arkady.

Wiosenne wysypy modowe będą dostępne na pasażach Zielnych Arkad w dniach 1-10 marca w godzinach otwarcia Centrum.

 

Kategorie: Moda
Dodał: PR Inspiration