Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Zjedz i ruszaj w drogę!

2019-07-26 16:45:50
W okresie wakacyjnych wyjazdów i aktywności na świeżym powietrzu, pożywne przekąski cieszą się ogromną popularnością. Sokołów wprowadza nową propozycję przekąskową, która idealnie sprawdzi się przy takich okazjach – a dodatkowo pozwoli cieszyć się wyjątkowymi smakami, inspirowanymi podróżami.

 

Co cechuje idealną przekąskę? Z pewnością wygoda użytkowania i poręczność – to produkt, po który możemy sięgnąć w każdej chwili i przy różnych okazjach – zarówno w domu, jak i poza nim. Powinna być też pożywna – i oczywiście smaczna.

Sokołów wprowadza nową propozycję przekąsek, która w pełni odpowiada tym wymaganiom – linię kabanosów EAT’N’GO. Ich wyróżnikiem jest bogaty, oryginalny bukiet smakowy, będący efektem specjalnie skomponowanych zestawów przypraw. Są one inspirowane smakami typowymi dla krajów słynących z doskonałej kuchni. Linia EAT’N’GO to pięć wariantów kabanosów:

  • Kabanosy hiszpańskie – to kabanosy dojrzewające, z dodatkiem naturalnych przypraw (sól, pieprz, czosnek)
  • Kabanosy indyjskie - z dodatkiem charakterystycznego dla kuchni indyjskiej curry, jak również chili i papryki
  • Kabanosy malajskie – z dodatkiem boczku i naturalnych przypraw (sól, pieprz, czosnek)                   
  • Kabanosy meksykańskie – przyprawione bogatą mieszanką ziół, w skład której wchodzą: oregano, pietruszka, bazylia, papryka, kmin, kurkuma i kolendra
  • Kabanosy tajskie – przyprawione nieodzownymi w tajskiej kuchni imbirem, sosem sojowym i nutą cytryny

Kabanosy EAT’N’GO powstają z wysokiej jakości surowca i wyróżnia je wysoka mięsność.

Kategorie: Żywność, FMCG, Zakupy