Kategoria

Wyszukiwarka

Region

eDukaty 2017: Elavon firmą roku świata bezgotówkowego

2017-04-13 15:15:04
Elavon, należący do U.S. Bancorp (NYSE: USB) wiodący dostawca rozwiązań płatniczych, otrzymał eDukata 2017 w kategorii firma roku świata bezgotówkowego. Branżowe nagrody przyznano podczas V Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych.

- Statuetka eDukata dla firmy roku to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Rynek płatności bezgotówkowych charakteryzuje się dużą dynamiką, a Elavon stale inwestując w rozwój oferty jest jednym z kreatorów przemian. Dostarczamy naszym klientom nie tylko nowoczesne rozwiązania płatnicze, ale także usługi doradcze pomagające budować przewagę w otoczeniu konkurencyjnym. Cieszę się, że nasze wysiłki zostały docenione przez środowisko branżowe oraz co dla nas szczególnie ważne przez Klientów Elavon– komentuje Rafał Gołębiewski Dyrektor Generalny Elavon Polska.

Oferta Elavon należy do najbardziej innowacyjnych na rynku. Firma wprowadziła między innymi  zintegrowane rozwiązanie płatnicze dla komunikacji Open Payment System we współpracy z Mennicą S.A,, rozwiązania parkingowe, a także Kartę Podarunkową – produkt, który pozwala każdemu przedsiębiorcy, bez względu na wielkość prowadzonego biznesu i branży na uruchomienie spersonalizowanego programu promocyjno-lojalnościowego. Pilotażowo w Polsce wdrożone zostało rozwiązanie e-commerce: Karta Paliwowa BP - Karta BP PLUS, które docelowo dostępne będzie także w innych krajach europejskich.

Elavon posiada centrum operacyjne w Polsce. Jest największym pracodawcą w obszarze acquiringu w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudnia około 700 osób w Warszawie. W 2016 roku obroty firmy wzrosły o 22,27%, a liczba transakcji o 30,1% w stosunku do 2015 r.

eDukaty to nagrody dla czołowych firm i ekspertów z rynku płatności bezgotówkowych, które w tym roku przyznane zostały już po raz trzeci. Organizatorem plebiscytu jest Fundacja Rozwoju Obrotu Płatności Bezgotówkowych, zajmująca się propagowaniem nowoczesnych form płatności.

Dodał: Multi Comm