Kategoria

Wyszukiwarka

Region

iSpot organizuje bezpłatne warsztaty z Kubą Karasiem

2018-10-18 13:46:21
iSpot zaprasza na niezwykłe spotkanie z jednym z najbardziej interesujących przedstawicieli muzyki niezależnej w Polsce – Kubą Karasiem z duetu The Dumplings. 20 października w Arkadii w trakcie specjalnego wydarzenia, artysta opowie o swojej pracy i o sprzęcie, jaki wykorzystuje do tworzenia muzyki. Wstęp jest wolny.

Spotkanie w Arkadii to gratka nie tylko dla fanów grupy The Dumplings. Wydarzenie prowadzone przez Kubę Karasia będzie przygodą, podczas której odkryte zostaną tajniki tworzenia albumów  No Bad Days, See You Later, a także najnowszej płyty – Raj. Artysta opowie również o sprzęcie, który wykorzystuje w swojej pracy, o najbliższych planach The Dumplings oraz odpowie na pytania zgromadzonych gości.  Miłośnicy tworzenia muzyki, początkujący kompozytorzy i wszyscy ci, którzy odwiedzą Premium Zone w sobotnie popołudnie, będą mogli zapoznać się z możliwościami, jakie dają urządzenia Apple i inne sprzęty współgrające z kalifornijską marką.  

The Dumplings to duet młodych muzyków pochodzących z Zabrza, w skład którego wchodzi Justyna Święs i Kuba Karaś. Współpracują razem od 2011 roku, jednak popularność zdobyli w roku 2013, po udostępnieniu w Internecie piosenek, które pokochali miłośnicy muzyki elektronicznej, popowej i niezależnej. Dzisiaj koncertują na największych scenach Polski i za granicą, wydają płyty, tworzą teledyski, inspirują starszych i młodszych, a grono ich fanów stale rośnie.

Wsparcie w organizacji zapewnia firma Beats, producent kultowych już słuchawek Beats by Dre, które znane są ze wspaniałej jakości dźwięku, wytrzymałości i komfortu użytkowania. Słuchawki te, dostępne w salonach Premium Resellera, są w pełni kompatybilne z urządzeniami Apple. Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma 20 proc. zniżkę na ich zakup.

Warsztaty z Kubą Karasiem otwierają cykl spotkań iWork Shop z przedstawicielami różnych branż, którzy w salonach iSpot będą dzielić się z gośćmi swoimi pasjami, realizowanymi dzięki sprzętom Apple.

 

Wydarzenie odbędzie się 20 października w Arkadii:

  • pierwsza tura o godzinie 17:00,
  • druga tura o godzinie 19:00.

 

 

 

***

iSpot Polska – informacje

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot, klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań. iSpot Poland jest częścią Hili Ventures.

Więcej informacji na stronie: www.ispot.pl

Kategorie: Muzyka, Usługi, Zakupy
Dodał: M&CC