Kategoria

Wyszukiwarka

Region

iSpot zaprasza studentów do skorzystania z oferty specjalnej

2018-10-30 11:16:01
Do 10 listopada br. studenci mogą kupić wybrany sprzęt Apple dostępny w salonach iSpot w niższej, promocyjnej cenie. Oferta obejmuje trzy kategorie produktów: MacBook, iMac oraz iPad. Żeby z niej skorzystać należy okazać legitymację studencką lub zaświadczenie o studiowaniu.

Komputer jest dzisiaj niezbędnym narzędziem pracy większości ludzi, co potwierdzają dane GUS – w 2017 r. aż 82% gospodarstw domowych w Polsce posiadało przynajmniej jedno takie urządzenie[1]. W okresie intensywnej nauki na studiach warto postawić na bardziej zaawansowany sprzęt, który będzie inspirował do rozwoju, poszerzania pasji i osiągania kolejnych sukcesów. Bez takiej pomocy trudności można napotkać już nawet podczas tworzenia prezentacji na zajęcia czy też przygotowywania się do kolokwium albo egzaminów.

 

iPad w roli notatnika

Marka Apple, znana z doskonałej jakości urządzeń, proponuje studentom m.in. iPada Pro, który jest wyposażony w czytelny wyświetlacz Retina o wysokiej wierności kolorów, który reaguje płynnie na każdy ruch palca, nawet przy jednoczesnym wykorzystaniu narzędzi graficznych, audio i np. przeglądarki. Warto zwrócić także uwagę na jego wydajność – dzięki wytrzymałemu procesorowi, przy intensywnej pracy działa nawet 12 godzin bez ładowania baterii. Oznacza to, że korzystając z iPada cały dzień na uczelni, ma się pewność, że nie wyłączy się w najmniej odpowiednim momencie, a notatki nie zostaną utracone. Dzięki iPadowi nie trzeba nosić ciężkich notesów i cały czas ma się dostęp do wszystkich zapisków, materiałów pomocniczych i książek. Dla zwolenników pisania ręcznego również znajdzie się rozwiązanie – Apple Pencil, który jest całkowicie kompatybilny z iPadem i także podlega zniżce edukacyjnej. Elektryczny długopis to świetne rozwiązane ułatwiające poruszanie się między aplikacjami, tworzenie notatek, szybkich szkiców oraz precyzyjnych rysunków.

 

MacBook dla przyszłego profesjonalisty

Studia to czas, w którym młodzi ludzie nierzadko po raz pierwszy mają okazję nabyć doświadczenie zawodowe. Jak pokazują badania, już w pierwszym roku akademickim ponad 40 proc. studentów podejmuje pracę, a główną motywacją takiej decyzji jest chęć zarabiania własnych pieniędzy.[2] Starając się o posadę, trzeba mieć świadomość, że wymagania pracodawców zmieniają się wraz z pogłębiającym się postępem technicznym. Dziś, oprócz takich standardów jak znajomość języków obcych, umiejętność pracy w zespole, czy też wiedza teoretyczna w danej dziedzinie, niezbędna jest biegła obsługa komputera. Trend ten widać szczególnie w branżach najczęściej wybieranych przez młodych ludzi – handlu i przemyśle, gdzie nawet od stażysty wymaga się podstawowej znajomości obsługi pakietu biurowego.[3] Urządzenie, które na pewno pomoże w odnalezieniu się w pierwszej poważnej pracy, to MacBook Air, kryjący pod ciekawą minimalistyczną obudową wiele niespodzianek. Wydajny procesor i układ pamięci, to gwarancja sprawnej pracy. Na uwagę zasługuje także jego poręczność i komfort obsługi – system obsługi dotykiem (TouchPad) i gestami działa bez zarzutów, upraszczając poruszanie się między programami. MacBook to idealne urządzenie dla domu, do celów rozrywkowych, jak i do pracy, podczas wykonywania wielu zadań na raz.

 

 

 

iMac dla artysty

Studenci często określani są najbardziej kreatywną grupą społeczną. Analiza życiorysów wielkich umysłów, sugeruje, że okres największej twórczości człowieka zaczyna się w okolicach 20. roku życia.[4] Coraz częściej młodzi wybierają kierunki związane z technologiami, jak np. architektura, grafika, kierunki audiowizualne. Nie jest to dziwne. Wiele aspektów życia – w tym również sztuki, przenosi się na dobre do świata wirtualnego. Taki sposób wyrazu zyskuje na coraz większym znaczeniu i popularności, dociera do szerokiej liczby odbiorców i kto wie, być może w przyszłości zepchnie ,,klasyczną” sztukę na dalszy plan. Jak zatem tworzyć dzieła wirtualne, których nierzadko nie można przedstawić w formie fizycznej i jak rozwijać swój talent wykorzystując nowe rozwiązania techniczne? Idealnym rozwiązaniem dla zawodowców jest iMac Pro, wyposażony w potężny procesor i układ graficzny, który sprosta najśmielszym zadaniom artystów, naukowców i programistów. Nie bez przyczyny uważany jest za jeden z najlepiej wyposażonych komputerów dostępnych na rynku. Nie straszna mu praca z wymagającymi programami do modelowania 3D, montażu wideo, remasteringu dźwięków, tworzenia aplikacji – na raz! Wielka moc zamknięta w eleganckiej obudowie to narzędzie dające niezwykłe możliwości twórcze.

 

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie: https://ispot.pl/s,bts_2018.

 

***

iSpot Polska – informacje

 

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot, klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań. iSpot Poland jest częścią Hili Ventures.

 

Więcej informacji na stronie: www.ispot.pl  

Dodał: M&CC