Kategoria

Wyszukiwarka

Informacje prasowe

HR potrzebuje IT
2017-05-25 15:54
Jeszcze niedawno na półkach działów HR zalegały tony papierowych dokumentów. Z czasem informacje zapisane na papierze znalazły się w komputerowych bazach danych. Dziś działy HR przechodzą cyfrową ewolucję, zyskując wyższą efektywność i oszczędności.
Budowa bez przestojów
2017-05-25 15:29
Dobry stan techniczny i niska awaryjność układów hydraulicznych w maszynach budowlanych są uzależnione od wielu czynników. Istotne jest nie tylko regularne serwisowanie czy prawidłowe użytkowanie urządzeń i pojazdów, ale także dobór odpowiednich olejów hydraulicznych oraz ich terminowa wymiana.
Bajka łącząca pokolenia
2017-05-25 14:48
Chyba nie ma osoby, która by ich nie znała. Swoje lata świetności miały pod koniec lat 80. i na początku 90. ubiegłego wieku, kiedy miliony dzieci siadały z niecierpliwością przed telewizorami by ją obejrzeć. Ulubiona dobranocka, również dorosłych. Jedyna w swoim rodzaju. Bajka ponadczasowa. Bajka łącząca pokolenia. Mowa oczywiście o Smerfach.
Słuchawki Kinder w salonikach Kolportera
2017-05-25 14:45
W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki „Kinder® 40 tys. nagród do słuchania”. W ramach akcji rozdawane są słuchawki z wizerunkiem postaci z bajek o Minionkach.
Urlop spod znaku Czerwonego Koguta
2017-05-25 14:14
Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście swojego letniego urlopu z całą rodziną to koniec maja jest najlepszym do tego momentem. Miesiąc do rozpoczęcia wakacji szkolnych, a wy nadal nie wiecie co wybrać: nadmorskie plaże czy góry, aktywny wypoczynek czy sielski spokój, luksusowe kwatery czy zwykły pokój, spa czy turystyczny szlak.
Jak NAS pomaga prowadzić biznes?
2017-05-25 12:57
Dynamicznie rozwijający się rynek technologiczny zachęca do wprowadzania nowych produktów, by klient biznesowy nie musiał się martwić o to, że jego interes prowadzony jest w oparciu o przestarzałe rozwiązania. Dlatego też Asustor ogłosił debiut nowych modeli dysków sieciowych NAS, w tym tego przeznaczonego właśnie dla biznesu: AS6404T.
WIŚNIOWSKI z potrójną siłą w kampanii smartCONNECTED
2017-05-25 12:03
Najnowsza kampania reklamowa firmy WIŚNIOWSKI pokazuje po raz kolejny, że jest to marka wykreowana z pomysłem. Specjaliści od marketingu zadbali o to, aby jej przekaz dotarł do szerokiego grona odbiorców i to w jak najlepszym stylu.
Spektakl „Maruczella” przed Galerią Krakowską
2017-05-25 11:56
Elementy akrobatyki, komedii, tańca współczesnego, pantomimy i teatru ruchu – to wszystko mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję podziwiać podczas niezwykłego spektaklu Teatru Nikoli. Przedstawienie pt. „Maruczella” odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.00 na placu przed Galerią Krakowską.
Tofu, soja, soczewica - czyli co zamiast mięsa?
2017-05-25 11:49
Czy można żyć bez mięsa? Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu wielu z nas odpowiedziałoby przecząco. Dziś – także wielu z nas – nie je produktów pozyskiwanych ze zwierząt, opierając swój jadłospis na diecie wegetariańskiej.
Metal–Fach zaprezentuje się na pokazie maszyn rolniczych
2017-05-25 11:36
W najbliższą sobotę Agroma Sępólno Krajeńskie wraz z firmą Zetor Polska, zapraszają na pokaz pracy maszyn polowych. Będzie to znakomita okazja, aby przyjrzeć się im z bliska, przetestować i dowiedzieć, w jaki sposób można je wykorzystywać. Na tej dorocznej imprezie po raz kolejny zaprezentuje się sokólskie przedsiębiorstwo Metal–Fach.
Dzień Rodziny w Lipowym Moście
2017-05-25 11:16
Dzień Matki, Dziecka i Ojca – te trzy piękne święta przypadają na przestrzeni zaledwie kilkunastu dni. Fundacja „Pomóż Im”, która prowadzi jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci po raz kolejny postanowiła połączyć je i zorganizować swoim podopiecznym wspólny „Dzień Rodziny”.
Purmo wspiera edukację w Żywcu
2017-05-25 10:58
Rynek pracy jest dynamiczny i otwarty dla absolwentów szkół technicznych oraz zawodowych. Jednak większe szanse na szybkie znalezienie pracy mają osoby z praktycznym doświadczeniem w dużych firmach. Dlatego marka Purmo zdecydowała się podpisać umowę z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu.
Zalety symetrii
2017-05-25 10:38
Ustawienie w salonie dwóch sof naprzeciw siebie to rozwiązanie nieczęsto spotykane w polskich wnętrzach. Tymczasem ma ono wiele zalet, które przemawiają za tym, by stosować je znacznie częściej. Modele do takich aranżacji znajdziemy w ofercie marki Adriana Furniture.
5 najważniejszych elementów biura
2017-05-25 10:36
W dobie dużej konkurencji na rynku pracy, biurowe standardy firm muszą spełniać wymagania pracowników, którzy nade wszystko cenią sobie wygodę i oczekują jej w miejscu, w którym spędzają minimum 8 godzin dziennie. Poznaj 5 kluczowych elementów biura, które wpłyną na to, że ludzie będą chcieli w nim pracować.
Ocieplamy wnętrza – wiosna w domu według Pinterest
2017-05-25 10:16
Pinterest to jeden z najbardziej opiniotwórczych i popularnych serwisów oraz źródło inspiracji dla ludzi na całym świecie. W ciągu roku publikuje i aktualizuje raporty dotyczące trendów na podstawie aktywności swoich użytkowników. W wiosennym raporcie Pinterest ujawnił listę najgorętszych trendów dotyczących wyposażenia wnętrz. Co jest na topie?
Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie
2017-05-25 09:50
Obecnie samochód ma być nie tylko niezawodny i bezpieczny, ale musi być również dostosowany do stylu życia.
Zabierz swoje dziecko do świata kreatywnej zabawy
2017-05-25 09:39
Z okazji Dnia Dziecka podaruj swojemu maluchowi jeszcze więcej magicznej zabawy i wybierz dla niego prezent z ciekawej oferty handlowej Netto. W sklepach sieci znajdziesz duży wybór zabawek dla najmłodszych.
Dziesiątki pomysłów na idealny prezent na Dzień Matki w Sephora
2017-05-25 09:38
Jeden z wyjątkowych dni w roku coraz bliżej. Jeśli szukasz idealnego upominku na Dzień Matki odwiedź perfumerię Sephora lub sklep internetowy sephora.pl i odkryj dziesiątki pomysłów na trafiony prezent.