Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Szpiegujące roboty w japońskim hotelu
2019-10-24 11:10
Japońska sieć hotelowa wyposażona w roboty pokojowe przeprosiła po tym, jak badacz bezpieczeństwa stwierdził, że jego robot mógł zostać zhakowany, umożliwiając atakującym dostęp do kamery i mikrofonu.
Robot, który zmienia naukę w zabawę – mTiny
2019-10-24 11:02
Firma Solectric GMBH Polska, będąca dystrybutorem m.in. innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla szkół i klientów indywidualnych wprowadza do sprzedaży propozycję dla najmłodszych – programowalnego robota mTiny od marki Makeblock.
Jak spersonalizować urządzenie, czyli praktyczne wykorzystanie elementów ELECOLORS na przykładzie firmy Omni3D
2019-10-23 19:05
Aktualne trendy w budowie maszyn wymuszają na konstruktorach tworzenie nie tylko urządzeń sprawnych, funkcjonalnych i spełniających swoje zadania, ale także takich, które cechują się atrakcyjnym i nowoczesnym designem. Coraz więcej producentów dba o wzornictwo zgodne z filozofią, zamysłem i strategią firmy.
Nowe modele foteli Egon, Jolyn, Oline w ofercie MTI-Furninova
2019-10-23 14:01
Gdy wieczory dłużą się w nieskończoność, wygodny fotele staje się jednym z ulubionych mebli w każdym domu. Możemy w nim wygodnie czytać książkę, słuchać muzykę, czy prowadzić długie dyskusje z naszą drugą połówką. Współczesne fotele pełnią rolę dekoracyjną i są nieodzowną częścią salon i absolutnie jednym z naszych ulubionych mebli.
Luka w odblokowywaniu Pixel 4
2019-10-23 12:33
Nowy sensor odblokowania twarzą na smartfonie Google Pixel 4 ma rażący problem bezpieczeństwa: ludzie odkryli, że mogą go odblokować z zamkniętymi oczami.
Fotele Gala Collezione w domach polskich blogerek!
2019-10-23 12:27
Jaki powinien być idealny fotel? Jak zaaranżować go w przestrzeni, by nie tylko pełnił swoją funkcję, ale zdobił wnętrze? To pytania nad którymi zastanawiali się projektanci najnowszych foteli Gala Collezione. Krótko po premierze wybrane modele Fido, Dot II i Neo II zawitały do domów polskich blogerek i influencerek.
TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ JESIEŃ 2019
2019-10-23 12:19
Czy można kupić oryginalne dzieło znanego artysty w cenie nie przekraczającej 5 tys. zł? Tak! Będzie to możliwe na listopadowych Targach Sztuki Dostępnej. Do sprzedaży zostaną wystawione tysiące dobrych i niedrogich dzieł sztuki, wśród nich prawdziwe perełki, od których można zacząć budować własną kolekcję.
Semcore pierwszym polskim partnerem PrestaShop
2019-10-23 09:17
E-commerce rozwija się w szaleńczym tempie, co wynika ze stale rosnących potrzeb konsumentów i zwiększających się możliwości sprzedawców internetowych. Polscy e-sprzedawcy mogą teraz liczyć na dodatkowe wsparcie, jakie zapewni im współpraca agencji Semcore z PrestaShop.
ITcruitment jedyną wellbeingową firmą rekrutacyjną w Polsce
2019-10-23 09:14
Wellbeing to coraz bardziej pożądane podejście do pracy i samych pracowników, jednak tylko jedna firma rekrutacyjna w Polsce wykorzystuje techniki wellbeingowe do pozyskiwania najlepszych specjalistów z branży IT.
Święto dobroci i pomocy, czyli Dzień Wolontariusza w Unum Życie
2019-10-23 08:50
Fundacja Unum oraz Unum Życie wspólnie zorganizowały Dzień Wolontariusza, podczas którego pracownicy oraz współpracownicy, a także ich rodziny i przyjaciele udzielali się charytatywnie niosąc potrzebną pomoc. Prawie 270 wolontariuszy w weekendy września i października wsparło 9 placówek w całej Polsce.
Wyroby polskich producentów żywności pojawią się w Sosnowcu
2019-10-22 12:45
- Udział w tego typu przedsięwzięciach to doskonała możliwość promowania bardzo dobrej jakości wyrobów pochodzących z polskich upraw - informuje Ewelina Staniszewska z firmy PRIMAVEGA Sp. z o.o., wielokrotnego laureata programu „Doceń polskie”.
Poważna luka w zabezpieczeniach systemów Linux została znaleziona i zabezpieczona
2019-10-22 12:21
W jądrze Linuxa została odkryta potencjalnie niebezpieczna luka, wpływająca na układy Realtek Wi-Fi, które mogły zostać użyte do wywołania awarii lub naruszenia bezpieczeństwa dowolnego systemu z Linuxem.
Błędy w sprawozdaniach finansowych z lat ubiegłych
2019-10-22 12:15
Błędy mogą pojawić się nawet w bardzo dobrze zorganizowanych oraz sprawnie działających systemach księgowych i finansowych. Ich źródłem mogą być pomyłki arytmetyczne, niedopatrzenia i utrudnienia w przepływie informacji z innych działów do księgowości.
DB Schenker finansuje program emerytalny dla pracowników
2019-10-22 10:39
DB Schenker wprowadził Pracowniczy Program Emerytalny (PPE). Oznacza to, że pracownicy operatora logistycznego zyskali nowy benefit: dobrowolne ubezpieczenie emerytalne w całości finansowane przez pracodawcę.
Villa Italia nowa odsłona LEDY
2019-10-21 14:02
Filiżanki do kawy i herbaty są niezastąpionymi elementami zastawy stołowej. Kupujemy je w zestawach jak i w pojedynczych egzemplarzach, są one niezbędne w każdym domu. Oprócz tego, że są praktyczne i funkcjonalne, a dodatkowo są pięknymi elementami dekoracyjnymi.
Kolekcja Renesans od Villa Italia
2019-10-21 13:58
Elegancka kolekcja zastawy porcelanowej Renesans od marki Villa Italia to doskonały przykład porcelany stworzonej dla miłośników dobrego gustu.
Villa Italia - kolekcja Hatty Gold w Nowej osłonie
2019-10-21 13:54
Serwis obiadowy powinien być nie tylko piękny, ale przede wszystkim wytrzymały, praktyczny i ponadczasowy. Nie jest ważne, czy to święto, czy zwykły dzień – jedzenie smakuje dużo lepiej podane na ulubionej, pięknej zastawie. My proponujemy Wam naszą przepiękną serię Hatty Gold/Opera Gold.
Nowości od VONDOM w Galerii Heban
2019-10-21 13:46
Odważny design, zamiłowanie do awangardy i innowacyjność – takie są produkty hiszpańskiej marki VONDOM. Każda kolekcja, każdy pojedynczy przedmiot jest swojego rodzaju dziełem sztuki. W tym roku marka wprowadza cztery nowe, inspirujące kolekcje dodatków dekoracyjnych.