Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Apartament w stylu soft loft
2019-11-18 10:06
W latach sześćdziesiątych opuszczone fabryki stanowiły centrum życia bohemy artystycznej. Z racji, że ich mieszkańcy nie mieli zazwyczaj środków na urządzenie tak ogromnych przestrzeni, często pozostawiali postindustrialne budynki w nienaruszonym stanie.
Always the Sun – apartament pełen słońca
2019-07-09 09:45
Niektóre miejsca nabierają szczególnego wyrazu dzięki otoczeniu, z którym wchodzą w dialog. Bez wątpienia należy do nich apartament w Tel Avivie zaprojektowany przez pracownię Anderman Architects.
Okna Hi-Finity w futurystycznym budynku w Nicei
2018-07-12 09:39
Ten apartament znajduje się w niezwykłym budynku, ale sam też jest niezwykły. Lustra z polerowanej stali na sufitach, taras większy niż reszta mieszkania i okno Hi-Finity Reynaers Aluminium o szerokości niemal pięciu metrów sprawiają, że w każdej chwili i niemal z każdego miejsca można podziwiać widok na Morze Śródziemne.
Z dziećmi w podróży
2016-07-10 23:50
Wiele osób na samą myśl o podróży z małymi dziećmi dostaje palpitacji serca. I chociaż faktycznie wiele sytuacji należy przewidzieć jeszcze przed wyjazdem, dzięki coraz szerszej ofercie i pomocy internetu bez problemu zaplanujemy rodzinny wyjazd. Nawet z najmłodszymi.
Lepiej niż w totku – Agora szuka lokatora
2013-10-30 14:54
Prawdopodobieństwo wygranej 200 razy większe niż trafienie „szóstki” w Dużym Lotku. Nagrodą - nowe mieszkanie na zielonym osiedlu w Tarnowskich Górach. Loteria Agory Bytom zbliża się do mety. To ostatnia szansa na udział w losowaniu.
Kto zostanie mistrzem blogerów?
2013-10-28 17:06
Śląska blogosfera wybrała się na wirtualne zakupy. Dlaczego? Za sprawą konkursu Agory Bytom, który zaangażował blogerów do walki o tytuł ”Śląskiego Mistrza Zakupów”. Niecodzienna akcja weszła właśnie w finałową fazę.
Zobacz konkursowe mieszkanie Agory Bytom
2013-09-19 13:22
W najbliższy piątek i sobotę będzie można dokładnie obejrzeć nowe mieszkanie, które jest nagrodą w loterii ”Agora szuka lokatora”. W trakcie dni otwartych Apartamentów Lasowice będzie też można dowiedzieć się jak zwiększyć szanse na wygraną i otrzymać upominki.