Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Stacjonarne i przenośne źródło rozrywki - Boombox Blaupunkt BB16BK/WH!
2018-01-12 11:16
Warszawa, 12 stycznia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB16BK/WH.
Bezpieczny wyjazd na ferie z rejestratorem Blaupunkt BP 2.5 FHD!
2018-01-09 14:38
Warszawa, 9 stycznia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, rozszerza swoją bogatą ofertę cyfrowych rejestratorów wideo o nowym model BP 2.5 FHD.
Ulubiona muzyka zawsze z Tobą dzięki BB8BT Blaupunkt!
2017-12-28 08:59
Warszawa, 28 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB8BT.
Ciesz się ulubioną muzyką zawsze tam gdzie chcesz!
2017-12-21 08:38
Warszawa, 21 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB4WH.
Przywróć tkaninom stylowy wygląd golarką do tkanin RLR301 Blaupunkt!
2017-12-19 11:55
Warszawa, 19 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek urządzenie do pielęgnacji tkanin – golarkę do ubrań RLR301.
Sposób na czarujący uśmiech - szczoteczka soniczna Blaupunkt DTS601!
2017-12-14 10:08
Warszawa, 14 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią drugi model szczoteczki sonicznej DTS601.
Czysty dźwięk, estetyczny wygląd - radioodtwarzacz przenośny PP6BR Blaupunkt!
2017-12-12 08:35
Warszawa, 12 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowy model PP6BR.
Irygator DIR501 Blaupunkt - koniec kłopotów z utrzymaniem higieny jamy ustnej!
2017-12-07 09:54
Warszawa, 7 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią irygator do zębów DTR501.
Radość z pięknego uśmiechu - szczoteczka soniczna DTS701!
2017-11-30 08:53
Warszawa, 30 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do czyszczenia i pielęgnacji zębów, a wraz z nią jeden z dwóch modeli szczoteczek sonicznych – model DTS701.
Nieodłączny element spotkań towarzyskich - głośnik Bluetooth Blaupunkt!
2017-11-09 09:21
Warszawa, 9 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę głośników Bluetooth o dwa nowe modele występujące w dwóch wersjach kolorystycznych – BT03BL/BK oraz BT04OR/BL.
Zadbaj o powietrze w swoim domu z nawilżaczem AHS801 Blaupunkt!
2017-10-26 13:43
Warszawa, 26 października 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę nawilżaczy powietrza o nowy model – AHS801.
Muzyka bez ograniczeń z nowym radioodtwarzaczem Blaupunkt PP11BT!
2017-10-10 09:28
Warszawa, 10października 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowy model PP11BT.
Wynieś imprezę na wyższy poziom z głośnikiem Party Speaker PS05DB!
2017-09-28 11:44
Warszawa, ¬28 września 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją ofertę o wysokiej jakości głośnik typu Party Speaker PS05DB.
Zaprojektowane z troski o piękno Twoich włosów - suszarki Blaupunkt!
2017-08-17 11:57
Warszawa, 17 sierpnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę produktów małego AGD o linię wysokiej jakości suszarek do włosów.
Wypełnij auto ulubioną muzyką! Nowa linia radioodtwarzaczy Blaupunkt!
2017-07-25 09:30
Warszawa, 25 lipca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, wprowadza na polski rynek nową serię radioodtwarzaczy samochodowych.
Głęboki bas tylko z nowym subwooferem BP
2017-07-21 11:54
Warszawa, 21 lipca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, wprowadza na polski rynek dwa nowe subwoofery do samochodu - GTt1200ES i GTb1200ES. Urządzenia te to kontynuacja popularnych modeli GTb oraz GTt z dotychczasowego portfolio marki.
Rusz w trasę z nowym radioodtwarzczem samochodowym Blaupunkt - Brighton 170BT!
2017-07-11 08:45
Warszawa, 11 lipca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, wprowadza na polski rynek nowy model radioodtwarzacza samochodowego Brighton 170BT.
Bezlitosne dla zanieczyszczeń - odkurzacze marki Blaupunkt!
2017-07-04 13:53
Warszawa, 4 lipca 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę produktów małego AGD o linię wysokiej jakości odkurzaczy VCC301 oraz VCB701.