Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Nastrój się na dobrą podróż z radioodtwarzaczem samochodowych Barcelona 270BT Blaupunkt!
2018-04-11 09:03
Warszawa, 11 kwietnia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, wprowadza na polski rynek nowy model radioodtwarzacza samochodowego Barcelona 270BT.
Oświetlenie LED w portfolio marki Blaupunkt!
2018-04-10 09:41
Warszawa, 9 kwietnia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów Elektroniki Użytkowej w Europie, poszerza ofertę asortymentową, wprowadzając na rynek produkty z kategorii Oświetlenie LED.
Rozkręć domową imprezę z PS10DB Blaupunkt!
2018-03-13 09:46
Warszawa, 13 marca 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę Systemów Audio o nowy produkt PS10DB.
Mężczyzno! Zadbaj o swój wygląd z produktami marki Prime3!
2018-03-02 10:02
Warszawa, 2 marca 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Prime3, wprowadza do oferty golarkę męską SRS11 oraz trymer wielofunkcyjny STR11.
Ulubiona muzyka z wielu źródeł dźwięku - Boombox Blaupunkt BB30BT!
2018-02-13 08:48
Warszawa, 13 lutego 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB30BT.
Boombox Blaupunkt BB14BK/WH - wielofunkcyjne źródło rozrywki!
2018-01-25 09:42
Warszawa, 25 stycznia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB14BK/WH.
Stacjonarne i przenośne źródło rozrywki - Boombox Blaupunkt BB16BK/WH!
2018-01-12 11:16
Warszawa, 12 stycznia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB16BK/WH.
Bezpieczny wyjazd na ferie z rejestratorem Blaupunkt BP 2.5 FHD!
2018-01-09 14:38
Warszawa, 9 stycznia 2018 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Car Audio, rozszerza swoją bogatą ofertę cyfrowych rejestratorów wideo o nowym model BP 2.5 FHD.
Ulubiona muzyka zawsze z Tobą dzięki BB8BT Blaupunkt!
2017-12-28 08:59
Warszawa, 28 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB8BT.
Ciesz się ulubioną muzyką zawsze tam gdzie chcesz!
2017-12-21 08:38
Warszawa, 21 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowym model BB4WH.
Przywróć tkaninom stylowy wygląd golarką do tkanin RLR301 Blaupunkt!
2017-12-19 11:55
Warszawa, 19 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek urządzenie do pielęgnacji tkanin – golarkę do ubrań RLR301.
Sposób na czarujący uśmiech - szczoteczka soniczna Blaupunkt DTS601!
2017-12-14 10:08
Warszawa, 14 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią drugi model szczoteczki sonicznej DTS601.
Czysty dźwięk, estetyczny wygląd - radioodtwarzacz przenośny PP6BR Blaupunkt!
2017-12-12 08:35
Warszawa, 12 grudnia 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowy model PP6BR.
Irygator DIR501 Blaupunkt - koniec kłopotów z utrzymaniem higieny jamy ustnej!
2017-12-07 09:54
Warszawa, 7 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią irygator do zębów DTR501.
Radość z pięknego uśmiechu - szczoteczka soniczna DTS701!
2017-11-30 08:53
Warszawa, 30 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do czyszczenia i pielęgnacji zębów, a wraz z nią jeden z dwóch modeli szczoteczek sonicznych – model DTS701.
Nieodłączny element spotkań towarzyskich - głośnik Bluetooth Blaupunkt!
2017-11-09 09:21
Warszawa, 9 listopada 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją bogatą ofertę głośników Bluetooth o dwa nowe modele występujące w dwóch wersjach kolorystycznych – BT03BL/BK oraz BT04OR/BL.
Zadbaj o powietrze w swoim domu z nawilżaczem AHS801 Blaupunkt!
2017-10-26 13:43
Warszawa, 26 października 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę nawilżaczy powietrza o nowy model – AHS801.
Muzyka bez ograniczeń z nowym radioodtwarzaczem Blaupunkt PP11BT!
2017-10-10 09:28
Warszawa, 10października 2017 – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, rozszerza swoją ofertę radioodtwarzaczy przenośnych o nowy model PP11BT.