Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wesołe Miasteczko w VIVO! Stalowa Wola
2019-05-30 12:38
Jedna z najszybszych mobilnych kolejek górskich, latające koniki morskie w podwodnym świecie, dmuchane zjeżdżalnie, bajkowe karuzele, a także… wielki zamek strachu przywieziony z Hollywood – te i inne atrakcje pojawią się na parkingu VIVO! Stalowa Wola w ramach Dnia Dziecka.
Dzień Dziecka w VIVO! Krosno
2019-05-30 12:18
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Wydarzeniu jak co roku towarzyszy kreatywna zabawa i wiele interesujących aktywności. Tak właśnie będzie 1 czerwca w VIVO! Krosno, gdzie wspólnie z Centrum Dziedzictwa Szkła oraz Media Markt, VIVO! Krosno przygotowało wiele atrakcji dla dzieci.
Dzień Dziecka w salonikach Kolportera
2019-05-15 14:24
Kolporter, jak co roku, postanowił świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotował promocję na wszystkie zabawki znajdujące się w ofercie Saloników Kolportera.
Najpopularniejsze atrakcje na piknik z okazji Dnia Dziecka.
2019-05-06 13:43
Planujesz organizację pikniku dla dzieci w swojej miejscowości? A może jesteś rodzicem i chcesz poznać atrakcje na których Twoje dziecko będzie bawiło się najlepiej? Zapraszam do zapoznania się z moim rankingiem pięciu najpopularniejszych atrakcji dla dzieci.
W Dzień Dziecka lody za złotówkę
2018-05-29 21:34
Wszystkie dzieci czekają na ten dzień. Ich dzień. Oczywiście chodzi przede wszystkim o prezenty, ale też o te mniejsze przyjemności, z których największą jest chyba wspólne - z rodziną albo przyjaciółmi - wyjście na lody. Rzecz jasna LodyBonano, które 1 czerwca dają specjalne promocje na mrożone smakołyki i prezenty.
Odlotowy dzień dziecka we Wrocławiu
2018-05-28 21:55
Loty balonem w nagrodę za zakupy, pracownia pluszowych krasnoludków, manufaktura lizaków i wystrzałowe zajęcia z wykorzystaniem balonów - a do tego wyjątkowe rabaty na asortyment dziecięcy i młodzieżowy. Tak Wrocław Fashion Outlet zaprasza do świętowania dnia dziecka
Jaki prezent na dzień dziecka wybrać?
2018-05-28 09:02
Dzień dziecka to święto w którym możemy pokazać naszym maluchom jak bardzo nam na nich zależy. Wybierając odpowiedni prezent będziemy w stanie wywołać na ustach dziecka uśmiech który pozostanie na bardzo długo. Nie wszyscy rodzice wiedzą jednak jaki prezent wybrać. W tym poradniku postaramy się zatem rozjaśnić tą kwestię.
Wszystkie dzieci nasze są! Także pracodawców!
2018-05-17 16:33
Dzień Dziecka to doskonały moment, aby pokazać pracownikom, że nie tylko oni, ale także ich rodziny i dzieci są ważni dla organizacji. Dlatego firmy coraz częściej wykorzystują tę okazję do organizacji firmowych pikników rodzinnych czy obdarowywania najmłodszych upominkami.
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka? Pozwólmy dzieciom być dziećmi!
2017-06-01 11:31
Dorośli najchętniej kupują dzieciom puzzle, książki i klocki. Czy właśnie takie zabawki chcieliby dostać i bawić się nimi najmłodsi? Sprawdził to Mattel, światowy lider w produkcji zabawek. Warto poznać opinie maluchów, by otrzymane prezenty spełniały marzenia i pozwalały cieszyć się dzieciństwem!
Ciasteczkowy shake okruszkami z Mlekołaków Choco Piegołaki od Lubelli
2017-05-30 12:50
Pyszna niespodzianka na ochłodę dla dziecka.
Charytatywny Dzień Dziecka w Sixty Six
2017-05-30 02:03
Aż cztery dni potrwają obchody Dnia Dziecka w białostockim Sixty Six. W tym czasie na najmłodszych klientów restauracji czekać będą liczne atrakcje i promocje. To wyjątkowe święto będzie też jednak okazją do pomocy potrzebującym. Decyzją właścicieli, 1 zł ze sprzedaży wybranych dań z menu trafi do podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.
Dzień Dziecka pełen atrakcji w Silesia City Center
2017-05-29 15:35
Każdy rodzic z pewnością zna dokładnie datę 1 czerwca i wszystko to, co się z nią wiąże – wybór prezentów dla dzieci, ich wcześniejszy zakup i zapakowanie czy organizacja tego dnia tak, by był dla pociech niezapomniany. W tym roku z pomocą po raz kolejny przychodzi Silesia City Center. SCC zaplanowało z okazji Dnia Dziecka aż trzy dni atrakcji.
Wyjątkowy Dzień Dziecka z LodamiBonano
2017-05-26 16:02
Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zapewne większość rodziców będzie dwoić się i troić, aby uczynić swoim pociechom miłą niespodziankę. Wszak taka okazja zdarza się tylko raz do roku! Lodziarnie działające w ramach sieci LodyBonano, nie mogą przejść wobec takiej okazji obojętnie.
Odjazdowy Dzień Dziecka w Alei Bielany
2017-05-26 09:56
Tomka i jego przyjaciół nie trzeba przedstawiać ani żadnemu dziecku, ani rodzicowi. Bohaterowie tej sympatycznej bajki pojawią się w Alei Bielany w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka już 27 i 28 maja. Tomek i jego przyjaciele przybliżą najmłodszym swój świat, wskazując jednocześnie jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i podczas podróży.
Dzień Rodziny w Lipowym Moście
2017-05-25 11:16
Dzień Matki, Dziecka i Ojca – te trzy piękne święta przypadają na przestrzeni zaledwie kilkunastu dni. Fundacja „Pomóż Im”, która prowadzi jedyne w regionie domowe hospicjum dla dzieci po raz kolejny postanowiła połączyć je i zorganizować swoim podopiecznym wspólny „Dzień Rodziny”.
Feeria barw w nowych deserkach owocowych Gerber
2017-05-23 14:52
Linia deserków w tubkach Gerber przeznaczonych dla niemowląt po 6. miesiącu powiększyła się właśnie o 3 nowe inspirujące połączenia smaków. Soczyste kolory, w które ubrano musy, przywodzą na myśl słodycz letnich owoców i wakacyjny wypoczynek, nowość sprawdzi się jednak nie tylko latem i nie tylko u najmłodszych.
Zrób zdjęcie, wymyśl hasło i wygraj nagrody. Metal–Fach ogłasza konkurs z okazji Dnia Dziecka
2017-05-22 19:13
„Jak się bawię z rodzicami?” - to hasło przewodnie konkursu fotograficznego, który z okazji Dnia Dziecka przygotował sklep fabryczny sokólskiego przedsiębiorstwa Metal–Fach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.