Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

NapoleonCat wyróżniony przez G2 Crowd
2018-01-12 10:05
Serwis G2 Crowd, specjalizujący się w ocenie oprogramowania biznesowego, opublikował najnowszy raport dotyczący narzędzi do social media marketingu. W zestawieniu, w dwóch kategoriach, została wyróżniona polska platforma – NapoleonCat.com.
Spadek zasięgów na Facebooku - druga część badania
2017-12-04 16:44
Dwa tygodnie temu, firma NapoleonCat opublikowała wyniki analizy stu największych polskich stron blogów na Facebooku. Wówczas pokazała ona znaczący spadek zasięgów organicznych tych stron. W celu uzupełnienia wcześniejszego badania, eksperci postanowili wziąć pod lupę także mniejsze strony.
Spadek zasięgów na Facebooku – badanie NapoleonCat
2017-11-23 12:38
Spadek zasięgów organicznych na Facebooku jest cały czas gorącym tematem w branży marketingowej. W ostatnim czasie platforma testowała rozwiązanie, w którym posty publikowane przez strony zostały przeniesione do nowego feedu. Jak wygląda sytuacja spadających zasięgów w Polsce? O tym w badaniu NapoleonCat.
Najpopularniejsze marki elektroniczne na Facebooku w Polsce
2016-12-09 10:46
Ranking najpopularniejszych marek elektronicznych na Facebooku w Polsce otwiera Samsung, który zgromadził już prawie 1.4 mln fanów. A jak na jego tle plasują się inni producenci? Przedstawiamy najnowszy ranking NapoleonCat.
Inspiracje kulinarne w mediach społecznościowych
2016-11-28 13:47
Moda na gotowanie w Polsce nadal trwa, a internet wciąż jest jednym z głównych źródeł szukania nowych inspiracji i przepisów kulinarnych. NapoleonCat postanowił sprawdzić, które profile na Facebooku i Instagramie, które cieszą się największą popularnością.
#SMupdate – reklama w Messengerze i rekrutacja przez Facebooka
2016-11-16 14:19
Messenger wprowadził nową aktualizację, dzięki której po kliknięciu w reklamę na Facebooku użytkownik jest kierowany do komunikatora. Facebook z kolei testuje wygląd stron biznesowych oraz rozwiązania rekrutacyjne. Czy Instagram szykuje się do wprowadzenia linków? Eksperci NapoleonCat analizują zmiany.
#SM update – podsumowanie nowości na Instagramie i Twitterze
2016-11-09 10:08
W zeszłym tygodniu dwie platformy Social Media ogłosiły nowe aktualizacje. Instagram rozpoczął testy nad nowymi rozwiązaniami dla e-commerce, z kolei Twitter postawił na usprawnienie obsługi klienta poprzez boty. NapoleonCat postanowił przyjrzeć się bliżej tym rozwiązaniom. Oto czego już niebawem można się spodziewać.
Największe polskie profile na Twitterze – październik 2016
2016-11-03 11:09
W drugiej połowie października NapoleonCat opracował ranking największych profili na Instagramie w Polsce, na którym, jak się okazało, rządzą celebryci, sportowcy, blogerzy i vlogerzy. Jak natomiast prezentuje się podobne zestawienie dla Twittera? Oto najnowszy ranking dla tego portalu społecznościowego.
Największe profile na Instagramie w Polsce - październik 2016
2016-10-21 10:21
W maju 2016 NapoleonCat opracował ranking polskich profili na Instagramie. Wówczas w czołówce znajdowały się konta sportowców, celebrytów oraz blogerów i vlogerów. Czy ta tendencja nadal się utrzymuje? Jak wygląda polski Instagram w październiku? Kto zyskał, a kto stracił na popularności?
#CzarnyProtest przeszedł przez media społecznościowe
2016-10-11 10:48
Poniedziałek 3 października minął w całej Polsce pod hasłem #CzarnyProtest. NapoleonCat.com przeprowadził krótką analizę przebiegu protestu na Facebooku oraz Instagramie. Obejmuje ona okres na tydzień przed planowanym wydarzeniem, dzień strajku oraz kolejny – czyli od 26 września do 4 października.
Twitter ułatwia proces obsługi klienta, Instagram zapowiada zmiany w reklamach
2016-09-22 16:46
Twitter i Instagram wprowadzają zmiany na swoich serwisach. W przypadku Twittera będą one dotyczyły komunikacji z klientem. Instagram zaś planuje szereg zmian związanych z reklamą. Oto kilka kluczowych informacji zebranych przez Katarzynę Kowalczyk z NapoleonCat.
Jak sukces Anity Włodarczyk w Rio wpłynął na jej popularność na Facebooku?
2016-08-24 11:47
Anita Włodarczyk pobiła samą siebie, nie tylko zdobywając olimpijskie złoto, ale ustanawiając nowy rekord świata. NapoleonCat.com wziął pod lupę fanpage medalistki i sprawdził, jak olimpijski sukces wpłynął na wzrost zainteresowania jej facebookową stroną oraz jakich kibiców przyciągnął.
NapoleonCat wprowadza analizę Facebookowych reakcji
2016-08-17 11:17
Ikony reakcji (tzw. reactions) dają użytkownikom więcej możliwości wyrażania opinii, zaś dla marek informację o wydźwięku publikowanych. Od sierpnia użytkownicy platformy NapoleonCat mogą korzystać z nowej funkcji, umożliwiającej analizę reakcji na profilach własnych i konkurencyjnych.
Największe profile na Instagramie w Polsce - maj 2016
2016-05-10 16:30
Nieco ponad rok temu, w marcu 2015 roku NapoleonCat opracował ranking polskich profili na Instagramie. Wówczas serwis był zdominowany przez kobiety, a wykorzystywany głównie przez celebrytów, blogerów i vlogerów. Czy ten trend nadal się utrzymuje? Jak aktualnie wygląda polski Instagram? Jak radzą sobie na nim marki?
NapoleonCat ułatwi marketerom zarządzanie Instagramem
2016-02-18 10:35
Prowadzenie komercyjnego profilu na Instagramie nie jest najprostsze – platforma pozwala na publikację treści tylko z telefonu komórkowego. NapoleonCat – pierwsza polska platforma do zarządzania marką w social media – wprowadza funkcjonalności, ułatwiające moderację oraz prowadzenie skutecznego dialogu z użytkownikami.
Branża gastronomiczna na Instagramie
2016-02-15 12:34
#instafood, #foodporn, #omnomnom – to chyba najpopularniejsze hashtagi związane z żywnością na Instagramie. Jedzenie jest ważną częścią dnia do tego stopnia, że jest jedną z najczęściej utrwalanych na zdjęciach czynności, które znajdziemy w tym serwisie.