Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Odetchnij głęboko! Oczyszczacz powietrza SAP41 marki PRIME3
2019-01-16 11:39
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne dla ich zdrowia może być powietrze pełne smogu, pyłów zawieszonych i nieprzyjemnych zapachów, pochodzących najczęściej z lotnych związków organicznych.
Cały dzień z ulubioną muzyką i kolorowym radiem NEON marki PRIME3
2019-01-16 11:28
Przenośne radio to urządzenie pozwalające słuchać muzyki, audiobooków czy ulubionej stacji radiowej w każdym wybranym przez nas miejscu.
Poczuj się zdrowo! Oczyszczacz powietrza SAP51 marki PRIME3
2019-01-11 08:29
Zanieczyszczone powietrze nie służy nikomu. Bóle głowy, zmęczenie czy alergie, to z pewnością objawy niepożądane. Nasilają się one wraz z pogarszającą się jakością powietrza, szczególnie w sezonie grzewczym. Wtedy to smog, pyły zawieszone i nieprzyjemne zapachy wydostające się z kominów przekraczają dopuszczalne normy.
Zdrowo przez cały rok! Blender personalny SSM41 marki PRIME3
2019-01-10 11:02
Moda na zdrowy tryb życia nie przemija. Na każdym kroku spotkać można osoby, które cenią sobie zbilansowane odżywianie i dbają o kondycję.
Zadbaj o czyste powietrze! Oczyszczacz powietrza SAP81 marki PRIME3
2019-01-10 10:49
Zanieczyszczone powietrze jest problemem, z którym zmagamy się na co dzień. Nasila się on wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, kiedy to smog, pył zawieszony czy nieprzyjemne zapachy wydostające się z kominów są szczególnie uciążliwe.
Muzyka jest wszędzie! Głośnik przenośny SOUL marki PRIME3
2019-01-09 08:39
Ten stylowo i elegancko wyglądający głośnik to nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze. To również urządzenie, które poprawi jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu.
Oddychaj świeżym powietrzem! Oczyszczacz powietrza SAP11 marki PRIME3
2019-01-09 08:09
Smog, alergeny, kurz pełen roztoczy, bakterii i wirusów to zanieczyszczenia, których ilość powinniśmy minimalizować do minimum w powietrzu, którym oddychamy. Na szczęście większość z nich możemy usunąć przy użyciu oczyszczacza powietrza.
Cieszy oko kolorami - czajnik SEK81 marki PRIME3!
2018-05-22 09:28
Warszawa, 22 maja 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Prime3, wprowadza do oferty czajniki elektryczne, a wraz z nią jeden z trzech dostępnych modeli – SEK81.
Chłód w czasie upałów, ciepło w zimne dni – Termowentylator PRIME3 SFH71!
2018-05-14 13:25
Warszawa, 14 maja 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Prime3, wprowadza do oferty termowentylator PTC SFH71.
Zadba o porządek w domu - odkurzacz cyklonowy SVC31 PRIME3!
2018-03-29 10:31
Warszawa, 29 marca 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Prime3, wprowadza do oferty odkurzacz bezworkowy cyklonowy SVS31.
Mężczyzno! Zadbaj o swój wygląd z produktami marki Prime3!
2018-03-02 10:02
Warszawa, 2 marca 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Prime3, wprowadza do oferty golarkę męską SRS11 oraz trymer wielofunkcyjny STR11.
Jakość powietrza pod kontrolą z nowym oczyszczaczem Prime3!
2018-02-26 15:40
Warszawa, 26 lutego 2018 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do swojego portfolio nowej marki Prime3.