Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Rozwód z adwokatem czy bez?
2019-07-05 10:06
Czy rozwodząc się potrzebujemy adwokata? W życiu nie zawsze z mężem/żoną udaje nam się zostać "aż do śmierci". Tak bywa. Gdy zdecydujemy się na ten ostateczny krok i skierujemy pozew rozwodowy do sądu, zazwyczaj zadajemy sobie pytanie czy potrzebujemy adwokata?
Wyjątkowe spotkanie w Rzeszowie ze znanym dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim
2018-05-28 11:54
29 maja w auli Klasztoru Ojców Dominikanów w Rzeszowie, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z o. Ludwikiem Wiśniewskim OP połączone z promocją najnowszej książki „Nigdy nie układaj się ze złem”, której współwydawcą jest WSIiZ w Rzeszowie.
Ponadgimnazjalny Konkurs Filologiczny - Wygraj bezpłatne studia
2018-05-02 12:52
Planujesz studiować na kierunku filologia angielska, ale nie chcesz płacić czesnego? Interesujesz się językami obcymi i chcesz studiować w międzynarodowym gronie? Konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania jest właśnie dla Ciebie! Weź udział i wygraj stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru
Rzeszów z salonem sieci Taurus
2018-02-06 20:40
Na początku 2018 r. polska firma Taurus otwarła kolejny sklep. Sieć została rozszerzona o salon w Rzeszowie i liczy już w sumie osiem punktów handlowych. W rzeszowskim salonie znaleźć można głównie sprzęt ułatwiający transport samochodowy – m.in. boxy dachowe, różnego typu bagażniki i łańcuchy śniegowe.
„Wigilia bez granic" - ogólnopolska akcja na WSIiZ w Rzeszowie
2018-01-02 13:51
"Wigilia bez granic” to ogólnopolska akcja mającej na celu budowanie relacji między ludźmi z różnych krajów poprzez konkretne praktyczne spotkanie na Wigilii. W tym roku rzeszowska edycja tego przedsięwzięcia odbyła się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
WSIiZ uruchamia specjalność Digital Marketing z prestiżowym certyfikatem DIMAQ
2018-01-02 11:55
Digital Marketing to specjalność dodatkowa dedykowana dla kierunków Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa oraz Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, choć otwarta także dla studentów innych kierunków studiów.
Studentki WSIiZ ruszyły z Akademią Mini Projektów
2017-12-21 11:31
„Akademia Mini Projektów” to społeczna inicjatywa, która nauczy młodych ludzi m.in. przedsiębiorczości. Projekt realizują Agnieszka Brągiel, Wiktoria Doroba i Izabella Dłużeń - trzy studentki Aviation Management WSIiZ.
„Wielkie pytania w nauce i kulturze” w Rzeszowie
2017-12-15 12:43
Niezwykłe spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem oraz prof. Krzysztofem Jakowiczem zainaugurowało kolejny cykl interdyscyplinarnych wykładów „Wielkie pytania w nauce i kulturze”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
WSIiZ organizuje seminarium naukowe nt. migracji akademickich w Polsce
2017-12-04 15:45
Zakład Badań nad Szkolnictwem Wyższym oraz Zespół ds. Badań Edukacyjnych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują 6 grudnia br. roku seminarium naukowe pt. „Migracje akademickie w Polsce. Po co nam cudzoziemcy, po co my cudzoziemcom?”.
WSIiZ z prestiżową nagrodą „Podkarpackich Ekranów”
2017-12-04 15:41
Podczas III edycji Kongresu Gospodarczego Business Without Limits, który odbył się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego rozdano podkarpackie nagrody gospodarcze, a także wręczono prestiżową nagrodę TVP3 Rzeszów „Podkarpackich Ekranów”, którą otrzymał Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości WSIiZ.
Agnieszka Stein – znana psycholog dziecięca z wykładem na WSIiZ
2017-11-30 13:04
Zaskakujące wydarzenie z dużą frekwencją. W ten sposób można opisać szkolenie Agnieszki Stein o rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży, w którym wzięło udział ponad 120 osób.
"Od Bacha do gwiazd" - niezwykłe spotkanie w Rzeszowie
2017-11-27 14:52
Czy zdarzyło Ci się dyskutować o Kosmosie przy dźwiękach Bacha? Czy zastanawiałeś się czym jest muzyka sfer oraz czy wszechświat śpiewa? Czy w końcu chcesz być świadkiem spotkania, w czasie którego będzie mowa o tym, że nauka i sztuka – dwie najważniejsze domeny kreatywnej aktywności człowieka mają ze sobą wiele wspólnego?
Junior Front-End Developer - zdobądź ten zawód w 7 miesięcy
2017-11-09 12:17
Czy wiesz, że posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end? Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo.
Seminarium naukowe dotyczące migracji akademickich - Rzeszów
2017-10-17 15:21
Problematyka podejmowana w czasie seminarium dotyczyć będzie jednego z najczęściej pojawiających się tematów związanych z debatami wokół reformy nauki w Polsce – umiędzynarodowienia.
Nowości wydawnicze Copernicus Center Press
2017-10-17 13:46
Copernicus Center Press to prestiżowe wydawnictwo, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W ostatnim czasie w jego ramach zostały wydane kolejne interesujące publikacje.
Time to Move po „Kalendarz Europejski”!
2017-10-17 13:34
Już 17 października br. wystartuje konkurs Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów przy WSIiZ w Rzeszowie, Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz Urzędu Statystycznego w Rzeszowie, w którym do wygrania będą kalendarze szkolne na rok 2017/2018.
Przyszli mistrzowie grafiki na warsztatach we WSIiZ w Rzeszowie
2017-08-04 15:18
Z jakich technologii korzystamy w tworzeniu gier i animacji? Jak krok po kroku zaprojektować postać do gry komputerowej? Między innymi z tymi pytaniami zmierzyli się uczestnicy warsztatów GRA(fika).
Matura, studia i finanse - co "opłaca się" studiować?
2017-08-04 15:05
Jakiej wysokości stypendium otrzymam? Na jakie zarobki po ukończeniu studiów mogę liczyć? Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad wyborem uczelni, a powyższe pytania nie dają Ci spokoju – ten artykuł jest dla Ciebie.