Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

<h1>Czym są nagłówki Hx i jakie jest ich wykorzystanie?
2018-02-22 09:32
Stosowanie nagłówków treści na stronach WWW to popularny temat, wokół którego narosło wiele mitów pokutujących do dziś. Czym zatem są, po co się je stosuje i jak wdrożyć optymalną strukturę nagłówków na swojej stronie?
Czym się kierować podczas doboru słów kluczowych?
2018-02-21 09:29
Aby móc cieszyć się wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania trzeba nie tylko prowadzić szeroko zakrojone działania pozycjonerskie ale również już na samym początku odpowiednio dobrać słowa kluczowe. W tym poradniku podpowiemy jak to zrobić.
Ranking blogów podróżniczych 2017
2018-02-07 11:02
W oparciu o różne dane, szacuje się, że polski Internet liczy niespełna tysiąc blogów podróżniczych. Część z nich prowadzonych jest starannie i na bieżąco. Niektóre natomiast nie zachęcają treścią ani zdjęciami i rzadko są uaktualniane. Jak w natłoku tak dużej liczby blogów znaleźć te najbardziej wartościowe?
Sposoby na pozycjonowanie sklepu www
2018-01-31 09:09
Aby rozwinąć swój internetowy biznes trzeba postawić nie tylko na reklamę ale również na pozycjonowanie strony. Istnieje wiele sposobów na to jak pozycjonować stronę - w tym poradniku przedstawimy najskuteczniejsze z nich.
Jak tworzyć opisy produktów w sklepie www? Poradnik
2018-01-25 09:28
Zachęcenie klienta do kupna towaru to nie tylko atrakcyjna cena. Liczy się również opis sprzedawanego produktu. W tym artykule podpowiemy jak przygotować opis który przekona klienta do zakupu.
Jakie zmiany czeka SEO w 2018 roku?
2018-01-24 10:23
Przełom roku to czas podsumowań i prognoz. Pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co będzie ważne w SEO w 2018 roku. Wiele w zakresie pozycjonowania się nie zmieni, jednak w nowym roku możemy liczyć na pojawienie się kilku nowości, które być może będą przełomowe. Czego może spodziewać się branża w tym roku?
Trendy obowiązujące w pozycjonowaniu stron www
2018-01-17 08:50
Branża SEO jest bardzo dynamiczna i zmienia się nieustannie. W tym artykule podpowiemy wam zatem jakie trendy w SEO będą obowiązywać w nadchodzących miesiącach 2018 roku.
Techniki SEO – o linkowaniu wewnętrznym słów kilka
2018-01-15 09:19
Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak linkowanie wewnętrzne wpływa na komfort użytkowników z korzystania z danej strony oraz jak przekłada się na pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się nieco więcej na ten temat.
Jak przygotować tekst pod SEO?
2017-12-20 09:10
Jak wiadomo w internecie obecnie liczy się dobry content. Jak jednak przygotować artykuł aby był on nie tylko interesujący dla czytelnika ale również wartościowy w oczach wyszukiwarek internetowych? Dowiecie się tego z naszego poradnika.
Kiedy należy spodziewać się efektów działań z zakresu SEO?
2017-12-04 09:46
W obecnych czasach gdy liczy się każda sekunda a czas jest jednym z najcenniejszych towarów, każdy chce jak najszybciej zobaczyć efekty działań za które zapłacił. Niestety pozycjonowanie to dziedzina która wymaga od klienta cierpliwości, gdyż pierwsze efekty wymagają czasu.
Na ile fraz pozycjonować stronę www?
2017-11-30 10:12
Działania z zakresu pozycjonowania stron www są obecnie niezbędne jeżeli chcemy cieszyć się wysoką sprzedażą w internecie. Bardzo istotne w odniesieniu do tego jest dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz to jak dużo powinniśmy ich stosować.
Poradnik SEO czyli o link building słów kilka
2017-11-23 10:08
Na pozycjonowanie strony www ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest tak zwany link building. W tym artykule skupimy się na tym w jaki sposób skutecznie zdobywać odnośniki do naszej strony www.
Senuto z nowymi osobami na pokładzie
2017-11-21 10:47
Do zespołu Senuto – polskiej platformy do optymalizacji działań SEO – dołączyły dwie nowe osoby: Joanna Gracz i Juliusz Abramczyk. Objęły one stanowiska customer success manager i data extraction engineer.
Black Friday i Cyber Monday – czyli jak przygotować się do listopadowego szału zakupów?
2017-11-13 16:33
Black Friday i Cyber Monday. Jak dobrze przygotować się na te dni i maksymalnie wykorzystać ich potencjał? O tym w najnowszym artykule Bartosza Michalaka – marketing managera Senuto.
To ostatni dzwonek, by zaplanować świąteczny budżet!
2017-10-12 10:39
Październik jest ostatnim dzwonkiem do zaplanowania działań i budżetów przedświątecznych. W ostatnich latach można zaobserwować kilka stałych trendów, warto wziąć je pod uwagę planując kampanię na ostatnie miesiące w roku. Jakie? O tym w poniższym artykule Magdaleny Stefaniak, Senior Account Managera z agencji Result Media.
Awans Macieja Kapuścińskiego w Result Media
2017-09-22 09:11
Maciej Kapuściński, który dotychczas zajmował stanowisko SEM Managera w agencji marketingu internetowego Result Media, awansował na stanowisko Dyrektora w Dziale Realizacji Kampanii Reklamowych.
Jak zwiększyć sprzedaż na stronach www? Poznaj 3 sprawdzone sposoby!
2017-06-14 15:08
Jak donosi Gemius, zakupy w sklepach internetowych robi już ponad 12 milionów Polaków. Taka liczba użytkowników to ogromny potencjał sprzedażowy, ale też wyzwanie dla osób działających w branży e-commerce. Jak przebić się z ofertą do użytkowników? Jak osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarce Google? Oto 3 sposoby na wzrost ruchu w witrynie!
Agencja interaktywna Result Media dla dewelopera Victoria Dom
2017-06-07 16:42
Na przestrzeni kilku ostatnich lat Internet stał się kluczowym kanałem dotarcia do potencjalnych klientów rynku deweloperskiego. Dzisiejszy marekting jest oparty o szczegółowe analizy i strategię, dzięki którym komunikacja precyzyjnie trafia do konkretnych grup docelowych.