Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Case study: Senuto i Pracuj.pl, czyli jak wygenerować 100 tys. odsłon miesięcznie
2018-06-07 09:39
Dzięki wykorzystaniu koncepcji topical authority w praktyce oraz zastosowaniu algorytmów dostarczonych przez Senuto, w serwisie Pracuj.pl wygenerowano 100 tys. wizyt miesięcznie. Jak udało się osiągnąć tak dużą liczbę? Czym jest topical authority oraz jak wyglądał proces współpracy?
Jak pokonać impas w pozcjonowaniu strony www
2018-06-04 09:49
Czasami zdarza się, że mimo włożonego trudu pracy i najszczerszych chęci działania jakie podejmujemy w celu wbicia strony www na coraz to lepsze pozycje w wyszukiwarce Google nie przynoszą efektów. Ten artykuł podpowie wam co zrobić w takiej sytuacji.
Dlaczego pozycjonowanie stron musi kosztować
2018-05-14 09:13
Wiele reklam firm zajmujących się pozycjonowaniem kusi niskimi cenami i obietnicą natychmiastowego wbicia danej strony do Top 10 wyników wyszukiwania Google. Czy jednak jest to możliwe? Czy SEO wykonywane po kosztach ma rację bytu?
Jak wybrać dobrą agencję SEO?
2018-04-23 09:08
Znalezienie rzetelnej i sprawdzonej firmy pozycjonerskiej wbrew pozorom nie jest takie proste. Na rynku obecnych jest wiele ofert które kuszą obietnicą super efektów w krótkim czasie. Jak zatem wśród nich wszystkich wybrać dobrą agencję SEO? Dowiecie się z poniższego poradnika.
Result Media dla Orange
2018-03-12 12:44
Agencja marketingu internetowego, Result Media nawiązała współpracę z Orange Polska. Agencja wspiera dział kampanii internetowych operatora w celu zwiększenia obecności marki w wyszukiwarce Google oraz optymalizacji wyników działań.
<h1>Czym są nagłówki Hx i jakie jest ich wykorzystanie?
2018-02-22 09:32
Stosowanie nagłówków treści na stronach WWW to popularny temat, wokół którego narosło wiele mitów pokutujących do dziś. Czym zatem są, po co się je stosuje i jak wdrożyć optymalną strukturę nagłówków na swojej stronie?
Czym się kierować podczas doboru słów kluczowych?
2018-02-21 09:29
Aby móc cieszyć się wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania trzeba nie tylko prowadzić szeroko zakrojone działania pozycjonerskie ale również już na samym początku odpowiednio dobrać słowa kluczowe. W tym poradniku podpowiemy jak to zrobić.
Ranking blogów podróżniczych 2017
2018-02-07 11:02
W oparciu o różne dane, szacuje się, że polski Internet liczy niespełna tysiąc blogów podróżniczych. Część z nich prowadzonych jest starannie i na bieżąco. Niektóre natomiast nie zachęcają treścią ani zdjęciami i rzadko są uaktualniane. Jak w natłoku tak dużej liczby blogów znaleźć te najbardziej wartościowe?
Sposoby na pozycjonowanie sklepu www
2018-01-31 09:09
Aby rozwinąć swój internetowy biznes trzeba postawić nie tylko na reklamę ale również na pozycjonowanie strony. Istnieje wiele sposobów na to jak pozycjonować stronę - w tym poradniku przedstawimy najskuteczniejsze z nich.
Jak tworzyć opisy produktów w sklepie www? Poradnik
2018-01-25 09:28
Zachęcenie klienta do kupna towaru to nie tylko atrakcyjna cena. Liczy się również opis sprzedawanego produktu. W tym artykule podpowiemy jak przygotować opis który przekona klienta do zakupu.
Jakie zmiany czeka SEO w 2018 roku?
2018-01-24 10:23
Przełom roku to czas podsumowań i prognoz. Pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co będzie ważne w SEO w 2018 roku. Wiele w zakresie pozycjonowania się nie zmieni, jednak w nowym roku możemy liczyć na pojawienie się kilku nowości, które być może będą przełomowe. Czego może spodziewać się branża w tym roku?
Trendy obowiązujące w pozycjonowaniu stron www
2018-01-17 08:50
Branża SEO jest bardzo dynamiczna i zmienia się nieustannie. W tym artykule podpowiemy wam zatem jakie trendy w SEO będą obowiązywać w nadchodzących miesiącach 2018 roku.
Techniki SEO – o linkowaniu wewnętrznym słów kilka
2018-01-15 09:19
Bardzo wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak linkowanie wewnętrzne wpływa na komfort użytkowników z korzystania z danej strony oraz jak przekłada się na pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się nieco więcej na ten temat.
Jak przygotować tekst pod SEO?
2017-12-20 09:10
Jak wiadomo w internecie obecnie liczy się dobry content. Jak jednak przygotować artykuł aby był on nie tylko interesujący dla czytelnika ale również wartościowy w oczach wyszukiwarek internetowych? Dowiecie się tego z naszego poradnika.
Kiedy należy spodziewać się efektów działań z zakresu SEO?
2017-12-04 09:46
W obecnych czasach gdy liczy się każda sekunda a czas jest jednym z najcenniejszych towarów, każdy chce jak najszybciej zobaczyć efekty działań za które zapłacił. Niestety pozycjonowanie to dziedzina która wymaga od klienta cierpliwości, gdyż pierwsze efekty wymagają czasu.
Na ile fraz pozycjonować stronę www?
2017-11-30 10:12
Działania z zakresu pozycjonowania stron www są obecnie niezbędne jeżeli chcemy cieszyć się wysoką sprzedażą w internecie. Bardzo istotne w odniesieniu do tego jest dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz to jak dużo powinniśmy ich stosować.
Poradnik SEO czyli o link building słów kilka
2017-11-23 10:08
Na pozycjonowanie strony www ma wpływ bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest tak zwany link building. W tym artykule skupimy się na tym w jaki sposób skutecznie zdobywać odnośniki do naszej strony www.
Senuto z nowymi osobami na pokładzie
2017-11-21 10:47
Do zespołu Senuto – polskiej platformy do optymalizacji działań SEO – dołączyły dwie nowe osoby: Joanna Gracz i Juliusz Abramczyk. Objęły one stanowiska customer success manager i data extraction engineer.