Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Twórz content w oparciu o dane! Tylko jakie?
2018-12-05 10:23
Jesteś odpowiedzialny za planowanie i tworzenie contentu w swojej firmie? Bazuj na danych, a osiągane przez Ciebie wyniki będą współmierne do nakładu pracy! O czym pisać? Kiedy publikować? Jaki tytuł nadać treściom? Sprawdź dane, na których powinieneś oprzeć swoją strategię, aby była efektywna!
Gościnne blogowanie – po co publikować własne artykuły na stronach partnerów?
2018-11-13 15:37
Prowadzenie bloga firmowego jest integralną częścią działań content marketingowych. Dzisiaj jednak kilka słów o blogowaniu gościnnym – dowiedz się, co możesz zyskać dzięki publikowaniu artykułów nie tylko na blogu własnej firmy, ale i na stronach partnerów.
Jak optymalizować strony mobilne pod SEO?
2018-10-09 10:42
Z racji tego, że coraz więcej użytkowników konsumuje treści i dokonuje zakupów na urządzeniach mobilnych, kluczowe staje się dopasowanie stron do mniejszych ekranów smartfonów i tabletów, optymalizacja ich treści i prędkości działania.
W jaki sposób wypozycjonować swój blog internetowy?
2018-10-08 11:26
Prowadzisz blog internetowy ale na związane z jego tematyką hasła w wyszukiwarce twoje wpisy znajdują się na odległych stronach? Musisz zatem zadbać o odpowiednie pozycjonowanie.
Jan Antoniewicz poprowadzi sprzedaż globalną w Senuto
2018-09-28 13:43
Do zespołu Senuto – polskiej platformy do optymalizacji działań SEO – dołączył Jan Antoniewicz, który objął stanowisko Head of Global Sales.
Poradnik SEO - jak pozbyć się niechcianych linków
2018-09-17 09:19
Profil linków prowadzących do naszej strony ma duże przełożenie na pozycje w wynikach wyszukiwania. W tym artykule podpowiemy jak pozbyć się niechcianych odnośników.
Czym jest i do kogo skierowane jest pozycjonowanie lokalne i regionalne?
2018-09-10 08:58
Mali przedsiębiorcy muszą szukać skutecznego sposobu na uzyskanie przewagi na rynku. Jednym z nich jest pozycjonowanie stron www. W tym artykule omówimy jak i dla kogo skierowana jest forma pozycjonowania lokalnego i regionalnego.
Jak analizować konkurencję pod kątem SEO
2018-08-13 09:43
Pozycjonowanie stron to bardzo trudne i wymagające zajęcie. Aby przebić się do top wyników wyszukiwania Google należy również uwzględnić działania konkurencji. W tym artykule podpowiemy zatem jak analizować konkurencję pod kątem SEO.
Narzędzia SEO, których prawdopodobnie nie używasz, a powinieneś
2018-08-10 09:06
Na rynku istnieje wiele narzędzi, które pomagają optymalizować strony www i zwiększać ich pozycje w Google. Niektóre z nich pozwalają pracować nad aspektami technicznymi, inne nad profilem linków, słowami kluczowymi lub contentem. Poniżej subiektywna rekomendacja Szymona Słowika 5 najciekawszych narzędzi.
Dlaczego nadal warto inwestować w pozycjonowanie stron www?
2018-07-30 09:01
Nie wiesz na co przeznaczyć swój budżet marketingowy? Czy lepiej zainwestować w działania w mediach społecznościowych a może w płatne reklamy AdWords? W tym artykule postaramy się was przekonać, że to SEO jest nadal najlepszą inwestycją pod względem marketingowym.
Poradnik Senuto – jak zoptymalizować stronę pod urządzenia mobilne?
2018-07-18 09:08
W marcu, Google poinformował na swoim oficjalnym blogu o stopniowym migrowaniu witryn do indeksu mobilnego. Oznacza to, że wyniki wyszukiwania organicznego zostaną z czasem ujednolicone na wszystkich urządzeniach w oparciu o Mobile-First Index. Jak poprawnie zoptymalizować stronę pod różne urządzenia i czym jest Mobile-First Index?
Efektywne kampanie AdWords z Senuto
2018-07-12 09:56
Kampanie AdWords są nieodłącznym elementem strategii marketingowej większości marek. Często jednak marketerzy prowadzą działania, których wyniki są nie do końca zadowalające. Co zrobić, aby prowadzone przez nas kampanie AdWords były efektywne? Jak w tym procesie wykorzystać poszczególne narzędzia Senuto?
Case study: Senuto i Pracuj.pl, czyli jak wygenerować 100 tys. odsłon miesięcznie
2018-06-07 09:39
Dzięki wykorzystaniu koncepcji topical authority w praktyce oraz zastosowaniu algorytmów dostarczonych przez Senuto, w serwisie Pracuj.pl wygenerowano 100 tys. wizyt miesięcznie. Jak udało się osiągnąć tak dużą liczbę? Czym jest topical authority oraz jak wyglądał proces współpracy?
Jak pokonać impas w pozcjonowaniu strony www
2018-06-04 09:49
Czasami zdarza się, że mimo włożonego trudu pracy i najszczerszych chęci działania jakie podejmujemy w celu wbicia strony www na coraz to lepsze pozycje w wyszukiwarce Google nie przynoszą efektów. Ten artykuł podpowie wam co zrobić w takiej sytuacji.
Dlaczego pozycjonowanie stron musi kosztować
2018-05-14 09:13
Wiele reklam firm zajmujących się pozycjonowaniem kusi niskimi cenami i obietnicą natychmiastowego wbicia danej strony do Top 10 wyników wyszukiwania Google. Czy jednak jest to możliwe? Czy SEO wykonywane po kosztach ma rację bytu?
Jak wybrać dobrą agencję SEO?
2018-04-23 09:08
Znalezienie rzetelnej i sprawdzonej firmy pozycjonerskiej wbrew pozorom nie jest takie proste. Na rynku obecnych jest wiele ofert które kuszą obietnicą super efektów w krótkim czasie. Jak zatem wśród nich wszystkich wybrać dobrą agencję SEO? Dowiecie się z poniższego poradnika.
Result Media dla Orange
2018-03-12 12:44
Agencja marketingu internetowego, Result Media nawiązała współpracę z Orange Polska. Agencja wspiera dział kampanii internetowych operatora w celu zwiększenia obecności marki w wyszukiwarce Google oraz optymalizacji wyników działań.