Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Case study: Senuto i Pracuj.pl, czyli jak wygenerować 100 tys. odsłon miesięcznie
2018-06-07 09:39
Dzięki wykorzystaniu koncepcji topical authority w praktyce oraz zastosowaniu algorytmów dostarczonych przez Senuto, w serwisie Pracuj.pl wygenerowano 100 tys. wizyt miesięcznie. Jak udało się osiągnąć tak dużą liczbę? Czym jest topical authority oraz jak wyglądał proces współpracy?
Yield Riser na targach IOTX w Dubaju
2018-03-20 12:12
W dniach 1-3 maja 2018, Yield Riser – ekspert optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie, zaprezentuje swoją ofertę na targach Internet of Things Expo w Dubaju – jednym z największych technologicznych wydarzeń na Bliskim Wschodzie.
<h1>Czym są nagłówki Hx i jakie jest ich wykorzystanie?
2018-02-22 09:32
Stosowanie nagłówków treści na stronach WWW to popularny temat, wokół którego narosło wiele mitów pokutujących do dziś. Czym zatem są, po co się je stosuje i jak wdrożyć optymalną strukturę nagłówków na swojej stronie?
Ranking blogów podróżniczych 2017
2018-02-07 11:02
W oparciu o różne dane, szacuje się, że polski Internet liczy niespełna tysiąc blogów podróżniczych. Część z nich prowadzonych jest starannie i na bieżąco. Niektóre natomiast nie zachęcają treścią ani zdjęciami i rzadko są uaktualniane. Jak w natłoku tak dużej liczby blogów znaleźć te najbardziej wartościowe?
Jakie zmiany czeka SEO w 2018 roku?
2018-01-24 10:23
Przełom roku to czas podsumowań i prognoz. Pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co będzie ważne w SEO w 2018 roku. Wiele w zakresie pozycjonowania się nie zmieni, jednak w nowym roku możemy liczyć na pojawienie się kilku nowości, które być może będą przełomowe. Czego może spodziewać się branża w tym roku?
Potencjał tagowania – jak go wykorzystać?
2018-01-04 11:07
Bardzo często tagi są blokowane przed indeksacją lub całkowicie usuwane. Przez to może wydawać się, że tagowanie na stronach WWW jest mniej popularne. Dobrze zaprojektowana architektura informacji, uwzględniająca podstrony tagów, oraz przemyślana strategia rozwoju contentu, mogą przyczynić się do zwiększenia ruchu organicznego w serwisach.
Senuto z nowymi osobami na pokładzie
2017-11-21 10:47
Do zespołu Senuto – polskiej platformy do optymalizacji działań SEO – dołączyły dwie nowe osoby: Joanna Gracz i Juliusz Abramczyk. Objęły one stanowiska customer success manager i data extraction engineer.
Black Friday i Cyber Monday – czyli jak przygotować się do listopadowego szału zakupów?
2017-11-13 16:33
Black Friday i Cyber Monday. Jak dobrze przygotować się na te dni i maksymalnie wykorzystać ich potencjał? O tym w najnowszym artykule Bartosza Michalaka – marketing managera Senuto.
Marketing 2017 – co czeka nas wkrótce?
2017-01-09 15:55
Według prognoz GroupM, globalne wydatki na reklamę internetową osiągną w 2017 roku poziom 547 miliardów dolarów. To prawie o 4,4% więcej niż w poprzednim roku. Jakie zmiany czekają branże w 2017 roku? Oto prognozy ekspertów z firm marketingowych.