Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wrocławianie chcą tam mieszkać. Ruszyła budowa trzeciego etapu popularnego osiedla [ZDJĘCIA]
2019-01-10 16:14
Właśnie rozpoczęła się budowa trzeciego i jednocześnie ostatniego etapu inwestycji Grota 111 we Wrocławiu. Echo Investment, największy deweloper w Polsce, wybuduje 53 nowe mieszkania. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2019 roku.
Credit Agricole strategicznym partnerem trasy koncertowej Dawida Podsiadło
2018-06-15 14:25
Pięć miast, pięć koncertów i całkiem nowa muzyka – Dawid Podsiadło rusza w solową trasę koncertową! Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole, który współpracuje z artystą od wiosny tego roku.
Spędzasz ferie w mieście? Zajrzyj do Alei Bielany!
2018-01-24 11:37
Podczas ferii zimowych w Alei Bielany czeka na dzieci mnóstwo, głównie bezpłatnych, atrakcji. Najmłodsi goście centrum mogą bawić się z rówieśnikami w kilku parkach zabaw, zwiedzić wystawę ekologiczną wrocławskiego MPWiK, a także wziąć udział w widowiskowych warsztatach przygotowanych przez Hydropolis.
Polskie start-upy podbijają zagraniczne rynki: eksperci radzą, jak to zrobić
2017-06-27 11:32
Możliwości rozwoju dla polskich start-upów są nieograniczone. Jak pokazują ostatnie badania, blisko połowa firm sprzedaje swoje usługi czy produkty za granicę. O tym, że światowa ekspansja rzeczywiście może się powieść, przekonuje przykład wrocławskiej spółki Piwik PRO, która obsługuje m.in. Hewlett-Packard.