Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Panattoni Europe dołącza do drużyny Łukasza Piszczka
2019-03-20 10:02
Panattoni Europe niczym rasowy pomocnik wspiera chwalebną ofensywę Łukasza Piszczka oraz jego Fundacji, której celem jest rozbudowa piłkarskiej infrastruktury w Goczałkowicach Zdrój, rodzinnej miejscowości wielokrotnego reprezentanta Polski.
Zakończyła się kolejna Akademia Rolnika
2019-02-28 12:43
Firma Gobarto przeprowadziła kolejne szkolenie w cyklu Akademia Rolnika. Wydarzenie odbyło się w dn. 25-26 lutego 2019 r. w hotelu Różany Zakątek w Osieku. Wzięło w nim udział ponad 30 hodowców. Podczas dwóch dni wykładów były poruszane m.in. tematy związane z nowoczesnymi technikami stosowanymi w hodowli zwierzęcej.
Rusza Akademia Rolnika Gobarto 500
2018-03-15 11:18
Spółka Gobarto w marcu br. rozpoczyna spotkania Akademii Rolnika, których celem jest bezpłatna edukacja rolników wg najnowszej wiedzy i standardów w zakresie hodowli trzody chlewnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w PODR w Boguchwale 21 marca. Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Zygmunt Pejsak.
Na HR-owym szlaku zawodowym
2017-10-30 10:18
Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz – powtarzały nasze babcie. HR-owcom to znane porzekadło powinno szczególnie zapaść w pamięć. W tym zawodzie bardzo duży nacisk kładzie się bowiem na ciągłe doskonalenie kompetencji. Wymagania firm wobec działów HR są...
Akademia Leona Koźmińskiego przedłuża rekrutację na studia podyplomowe
2017-09-25 12:12
Do końca września, a w przypadku nowego kierunku „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku” do końca października można składać aplikacje na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.
MBA Open Day i dzień otwarty na studia podyplomowe już za nami!
2017-09-15 08:45
W ubiegły weekend Akademia Leona Koźmińskiego otworzyła drzwi dla kandydatów na studia podyplomowe oraz MBA. Podczas spotkania przyszli studenci mieli szansę zapoznać się z programem studiów oraz wspólnie z doradcą edukacyjnym wybrać kierunek idealny dla rozwoju swojej kariery zawodowej.
Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe i MBA
2017-09-07 10:02
Studia podyplomowe to dobra droga do poszerzenia swojej wiedzy, zapoznania się z nowymi trendami w biznesie, a także zdobycia cennych kontaktów. Odpowiednio dobrany kierunek studiów może okazać się również niezbędny na wyższych szczeblach kariery. Tylko do 15 września trwa rekrutacja na studia podyplomowe...
MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego
2017-08-31 12:38
Jak poszerzyć swoje kompetencje? W jakim kierunku się rozwijać? Jak lepiej zarządzać firmą? To pytania, nad którymi często rozmyślamy. Warto wypróbować różne sposoby, pozwalające na zapoznanie się z...
Koźmiński nadal z akredytacją AACSB
2017-07-04 11:48
Międzynarodowa Rada Zarządu The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) zarekomendowała pozytywnie przedłużenie akredytacji dla Akademii Leona Koźmińskiego. Notuje to uczelnię wśród najlepszych szkół biznesowych na świecie.
Jak wykorzystać Agile do poprawy swojej skuteczności osobistej?
2017-06-23 13:28
Jeszcze do niedawna organizacje poszukiwały przede wszystkim pracowników zdeterminowanych, realizujących założone cele w pojedynkę. Jednak czasy się zmieniły – wzrosła konkurencyjność i złożoność rynku, co wymusiło na firmach zmianę modelu działania na bardziej zwinny, umożliwiający adaptację i optymalizację procesów biznesowych.
Wkrótce „HR OPEN DAY” w Koźmińskim
2017-06-05 12:20
Już niebawem – 10 czerwca br. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów na...
„MBA Logistyka i łańcuchy dostaw” w Akademii Leona Koźmińskiego
2017-04-27 12:12
Zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi duże wyzwanie. Wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej, pełnej informacji na poszczególnych etapach dystrybucji, controllingu, ale także dobrze zintegrowanych procesów logistycznych.
Chwyć za ster i efektywnie zarządzaj projektami!
2017-03-28 15:46
Zadowolenie klienta, motywujące środowisko pracy, a może bezpośrednia komunikacja lub umiejętność reagowania na zmiany? Co jest najważniejsze w efektywnym zarządzaniu projektami?
Specjaliści od prowadzenia i monitorowania badań klinicznych poszukiwani!
2017-02-21 15:18
Wielki polski wieszcz Jan Kochanowski w jednej ze swoich fraszek pisał: „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Rzeczywiście, trudno nie przyznać mu racji. Cóż może być cenniejszego niż zdrowie?
Jak odmienić swój los zawodowy na lepsze? Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Koźmińskim
2017-02-08 12:03
Jak stanąć za sterem swego życia zawodowego i pokierować nim w satysfakcjonującym kierunku? Co decyduje o ścieżce kariery i zadowalających dla nas zwrotach akcji?
Którędy po sukces zawodowy? Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Koźmińskim
2017-02-01 13:58
Wiele osób z tytułem magistra, które pragną rozwijać się w miejscu zatrudnienia, zastanawia się, czy w tym celu lepiej inwestować w książki i uczyć się samemu, czy zdać się na profesjonalnych przewodników: doświadczanych praktyków, wykładających na prestiżowych uczelniach?
LuxHub partnerem Akademii Leona Koźmińskiego
2016-09-07 11:51
LuxHub Polska, struktura agencji mediowej Havas Media Group specjalizująca się w komunikacji marek luksusowych i premium, rozpoczęła współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego. Podczas zbliżającego się roku akademickiego eksperci LuxHub będą wykładowcami zaplanowanej edycji studiów podyplomowych na kierunku: Zarządzanie marką luksusową.