Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Alergia: wyzwanie dla starszaka
2019-05-09 11:08
Sezon na alergie rozpoczął się na dobre. Dokuczliwy katar, męczące zapalenie spojówek, trudności w oddychaniu potrafią uprzykrzyć życie dzieciom i dorosłym, ale szczególnie dotkliwe bywają dla kilkulatków. Jak pomóc zadbać o codzienną higienę nosa maluchowi, który chce być samodzielny i wszystko robić sam?
Odetchnij głęboko! Oczyszczacz powietrza SAP41 marki PRIME3
2019-01-16 11:39
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczne dla ich zdrowia może być powietrze pełne smogu, pyłów zawieszonych i nieprzyjemnych zapachów, pochodzących najczęściej z lotnych związków organicznych.
Poczuj się zdrowo! Oczyszczacz powietrza SAP51 marki PRIME3
2019-01-11 08:29
Zanieczyszczone powietrze nie służy nikomu. Bóle głowy, zmęczenie czy alergie, to z pewnością objawy niepożądane. Nasilają się one wraz z pogarszającą się jakością powietrza, szczególnie w sezonie grzewczym. Wtedy to smog, pyły zawieszone i nieprzyjemne zapachy wydostające się z kominów przekraczają dopuszczalne normy.
Zadbaj o czyste powietrze! Oczyszczacz powietrza SAP81 marki PRIME3
2019-01-10 10:49
Zanieczyszczone powietrze jest problemem, z którym zmagamy się na co dzień. Nasila się on wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, kiedy to smog, pył zawieszony czy nieprzyjemne zapachy wydostające się z kominów są szczególnie uciążliwe.
Oddychaj świeżym powietrzem! Oczyszczacz powietrza SAP11 marki PRIME3
2019-01-09 08:09
Smog, alergeny, kurz pełen roztoczy, bakterii i wirusów to zanieczyszczenia, których ilość powinniśmy minimalizować do minimum w powietrzu, którym oddychamy. Na szczęście większość z nich możemy usunąć przy użyciu oczyszczacza powietrza.
Jak zbadać wiosenne alergie?
2018-04-17 16:20
Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie na dym tytoniowy.
Ogrzewanie w domu alergika
2017-11-28 15:23
Sezon zimowy rozpoczął się na dobre. Niestety, o tej porze roku w naszych domach prężnie rozrastają się niebezpieczne dla zdrowia kolonie roztoczy mieszkaniowych. Dlatego warto wybrać rozwiązanie grzewcze, dzięki któremu skutecznie ograniczymy ich występowanie.
Delikatna henna do brwi
2017-11-22 20:46
Alternatywą dla codziennego malowania brwi jest henna, z której korzystać można także w domu. Nie tylko stylizuje brwi, ale również pielęgnuje je i chroni. Warto wybrać jednoskładnikową hennę, która zawiera olejek arganowy i delikatny pigmenty. Przeznaczona jest dla osób o wrażliwej skórze i oczach.
Alergiczne zapalenie spojówek – co warto o nim wiedzieć?
2017-06-12 14:53
Zwykle zaczyna się z pozoru niegroźnie: oczy pieką i swędzą, prowokując nas do ich pocierania. Później dochodzi do tego opuchlizna błony śluzowej gałki ocznej, zaczerwienienie i podrażnienie oczu, stopniowe narastanie świądu i wreszcie światłowstręt. Tak zwykle wygląda przebieg alergicznego zapalenia spojówek. Jak się przed nim bronić?
Jak często drapie się Twój pies? Wystartowała II edycja kampanii społecznej ,,STOP DRAPANIU’’
2017-05-09 11:32
Z początkiem maja ruszyła II odsłona ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej ,,STOP DRAPANIU’’. Prowadzona przez Fundację Towarzystwo Weterynaryjne i wspierana przez firmę ZOETIS kampania porusza problem uporczywego drapania u psów, które może być symptomem wielu poważnych chorób.
Czy wiesz, jak zmniejszyć ryzyko alergii u dziecka?
2017-04-12 10:59
Na alergię pokarmową cierpi w Europie co 20. dziecko. Na organiczernie ryzyka jej wystąpienia u dziecka pozwala wyłączne karmienie piersią, a u dzieci, które nie mogą być karmione mlekiem mamy, a skończyły już 6 miesięcy – stosowanie mlek modyfikowanych typu HA, jak NAN OPTIPRO® H.A. 2.
Alergia czy przeziębienie?
2017-02-24 19:19
Przełom lutego i marca to dla wielu z nas moment, w którym po zimowych szaleństwach z utęsknieniem zaczynamy wyczekiwać wiosny. Pierwsze, cieplejsze dni często sprawiają jednak, że musimy zmagać się z… uciążliwym katarem. Dolegliwość tą często przypisujemy wirusom lub osłabionej odporności.
Dom Bez Alergii zwalcza roztocza w przedszkolach
2017-01-25 22:25
Dom Bez Alergii wspiera przedszkola i żłobki w ochronie dzieci przed alergią na roztocza kurzu domowego. Profesjonalny program antyalergicznego czyszczenia pozwala skutecznie wyeliminować substancje uczulające z przedmiotów, z którymi dzieci mają kontakt w trakcie codziennego pobytu w placówce.
GRZEJNIKI W WALCE Z ALERGIĄ
2016-04-13 14:42
Katar, łzawienie oczu, kichanie, duszność, a także uczucie zmęczenia i ból głowy. Objawy alergii na roztocze kurzu domowego są nie tylko wyjątkowo dokuczliwe – mogą również przyczynić się do rozwoju astmy. Grzejniki Purmo z linii Hygiene stanowią idealne rozwiązanie dla alergików.
Musli w diecie fit, dla sportowca, diabetyka, alergika i celiaka - poznaj 5 przepisów
2016-01-29 16:49
Uniwersalna mieszanka musli jest dla wszystkich, nawet dla osób na restrykcyjnych dietach. Musli sprzyja tym, którzy na co dzień muszą pilnować posiłków. Sekret tkwi w umiejętnym dobieraniu składników.
Purmo Hygiene. Na zdrowie!
2015-03-30 15:52
Marzec, a może kwiecień? Niektórym z nas kojarzą się z początkiem najprzyjemniejszej pory roku, innym z początkiem sezonu alergii wiosennych. Życie alergika do prostych nie należy, ale w znaczący sposób można je ułatwić, wprowadzając do domu kilka istotnych zmian.
Warto leczyć alergię, by poprawić jakość życia
2014-06-30 15:24
Wielu alergików odczuwa nie tylko problemy objawowe, ale też obniżenie formy psychicznej i popędu seksualnego. Dlatego warto się odczulać, tym bardziej nowoczesne odczulanie podjęzykowe jest o wiele wygodniejsze, niż tradycyjna metoda.