Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

VIVO! Krosno odwiedzą Masza i Niedźwiedź
2019-11-12 14:15
Nauka tańca, tematyczne gry i zabawy, stanowisko z sadzonkami, strefa foto, a także degustacja herbaty z samowaru – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych już 16 listopada w VIVO! Krosno. Odbędzie się tu wyjątkowe spotkanie z pełną pomysłów Maszą i jej cierpliwym opiekunem Niedźwiedziem – bohaterami popularnego serialu animowanego.
Najpopularniejsze atrakcje na piknik z okazji Dnia Dziecka.
2019-05-06 13:43
Planujesz organizację pikniku dla dzieci w swojej miejscowości? A może jesteś rodzicem i chcesz poznać atrakcje na których Twoje dziecko będzie bawiło się najlepiej? Zapraszam do zapoznania się z moim rankingiem pięciu najpopularniejszych atrakcji dla dzieci.
Moc atrakcji z okazji otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk
2017-04-05 15:17
Centrum Handlowe Auchan Gdańsk już w najbliższą sobotę rozpocznie wielkie świętowanie otwarcia po zakończonej rozbudowie obiektu. Przez cały weekend klienci będą mogli brać udział w pokazach kulinarnych na żywo, skorzystać porad stylistów i blogerów tworzących O!Shopping Blog. Nie zabraknie też konkursów.
Urodzinowe atrakcje dla najmłodszych w galerii Auchan Sosnowiec
2016-06-17 12:53
Z okazji siedemnastych urodzin Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec przygotowało dla najmłodszych gości wiele atrakcji. Już w najbliższą niedzielę będzie można poczęstować się urodzinowym tortem, a także wziąć udział w licznych animacjach i warsztatach. Udział w zabawie jest bezpłatny.
Wiosenne spotkanie teatralne dla najmłodszych
2015-03-25 10:08
Historię ziejącego ogniem smoka oraz odważnego i pomysłowego Dratewki poznają mali widzowie, którzy w najbliższą sobotę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. Wiosennemu spotkaniu z bajką towarzyszyć będą także kreatywne warsztaty, podczas których każdy stworzy wielkanocne dekoracje. Wstęp wolny!
Odkryj magiczny świat elfów i wróżek – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-02-23 16:04
Nauka tańca elfów, tworzenie skrzydełek wróżek czy czarodziejskie zabawy – takie atrakcje czekają najmłodszych gości CH Auchan Sosnowiec. W najbliższą sobotę maluchy przeniosą się do baśniowego świata, a także zasiądą przed sceną teatralną, na której zaprezentowane zostanie przedstawienie „W zdrowym skrzacie, zdrowy duch”. Wstęp wolny!
Odkryj magiczny świat elfów i wróżek – bezpłatne animacje dla dzieci
2015-02-23 16:02
Nauka tańca elfów, tworzenie skrzydełek wróżek czy czarodziejskie zabawy – takie atrakcje czekają najmłodszych gości CH Auchan Częstochowa. W najbliższą niedzielę maluchy przeniosą się do baśniowego świata, a także zasiądą przed sceną teatralną, na której zaprezentowane zostanie przedstawienie „W zdrowym skrzacie, zdrowy duch”. Wstęp wolny!
Odwiedź z nami Wyspy Brytyjskie
2014-10-02 09:48
Jak wysoki jest Big Ben oraz czym jest Stonehenge dowiedzą się maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą… Centrum Handlowe Auchan Częstochowa. W ramach spotkania z cyklu „Bajkowe niedziele” mali podróżnicy przeniosą się do Wielkiej Brytanii, a także wezmą udział w licznych zabawach, animacjach oraz spektaklu teatralnym.