Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

AXIS Parking Violation Detection – sposób na poprawę bezpieczeństwa w mieście
2019-11-13 12:51
Axis Communications wprowadził na rynek rozwiązanie umożliwiające wykrywanie nielegalnego parkowania na ulicach miast i prywatnych parkingach. AXIS Parking Violation Detection to przystępny i skalowalny produkt, który można skonfigurować na potrzeby monitorowania ulicy na całej jej długości.
Green design – czyli, jak dbać o zrównoważony rozwój w sektorze zabezpieczeń
2019-06-10 11:49
Nie jest łatwo wdrażać strategie biznesowe z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. Axis Communications jest jedną z nielicznych firm z branży bezpieczeństwa, której to się udaje.
Nowa generacja super wytrzymałych kamer PTZ
2019-03-27 11:59
Axis Communications wprowadza na polski rynek kamerę sieciową PTZ AXIS Q6215-LE. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przemysłu, ale i służb mundurowych na bardziej wytrzymałe i dokładne narzędzia monitoringu. Według szwedzkiej firmy – lidera rynku sieciowych systemów wizyjnych - nowa kamera PTZ ma wyznaczyć nowy standard w branży zabezpieczeń.
Monitoring wizyjny i zabezpieczanie strategicznych imprez masowych
2019-03-08 11:50
Masowe imprezy kulturalne bądź wydarzenia religijne – wszystkie one wymagają odpowiedniej skali oraz infrastruktury zabezpieczeń, także w zakresie monitoringu wizyjnego. W tym ostatnim obszarze służby mundurowe i porządkowe od lat wspierane są przez Axis Communications.
Coraz bezpieczniejszy transport publiczny dzięki dozorowi wizyjnemu
2019-02-20 16:15
Dzięki postępującej cyfryzacji transport publiczny staje się coraz bardziej inteligentny, a w konsekwencji bezpieczniejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Bezpieczniejsze parkingi z Axis. Premiera technologii ALPR
2019-02-06 10:59
Z nowym rokiem Axis Communications wprowadza na rynek szereg nowych rozwiązań. W zakresie inteligentnych systemów kontroli dostępu szwedzki koncern zaoferował właśnie system automatycznej weryfikacji tablic rejestracyjnych - AXIS License Plate Verifier - wbudowany bezpośrednio w kamerę.
Adam Brzezicki dołącza do Axis Polska. Witamy na pokładzie!
2019-01-17 11:26
Rok 2018 był dla Axis w Polsce bardzo udany, ale firma nie zamierza spocząć na laurach. Wraz z Nowym Rokiem czekają nowe wyzwania. Aby im sprostać, szwedzki koncern konsekwentnie rozwija swój zespół w Europie Środkowej. Od stycznia dołącza do niego Adam Brzezicki, który będzie pełnił funkcję Sales Engineer.
Trendy technologiczne, które wpłyną na branżę zabezpieczeń w 2019 roku
2019-01-14 12:19
Jak co roku, eksperci Axis Communications typują trendy, które będą kształtować branżę nowych technologii, szczególnie w zakresie monitoringu i zabezpieczeń. Kilka kluczowych kierunków pojawiło się już w zeszłorocznym zestawieniu, a ze względu na swój potencjał i nośność będą naturalnie rozwijać się także w tym roku.
Tylko 15% firm jest odpowiednio przygotowanych na cyberatak
2018-12-21 15:41
Cyberatak, cyberzagrożenia, cyberbezpieczeństwo – te pojęcia już na stałe wrosły w dyskurs publiczny, nie tylko ten branżowy. Zanurzeni w mediach cyfrowych jesteśmy narażeni na cyberzagrożenia, dlatego też w wielu krajach czyni się starania, aby podnieść świadomość tych zagrożeń, inwestując również w odpowiednią ochronę.
Dagmara Pomirska nowym szefem sprzedaży w Axis Communications
2018-12-06 16:35
Firma Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń, poinformowała, że 3 grudnia obowiązki Sales Managera w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich będzie pełnić Dagmara Pomirska, odpowiadając za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach. Na stanowisku szefa sprzedaży zastąpiła Jakuba Kozaka.
Nowy bullet z górnej półki. Kamera idealna dla służb mundurowych?
2018-10-17 13:27
Odkąd monitoring stał się niemal niezbędnym narzędziem dozoru i źródłem danych w ramach prac dochodzeniowo-śledczych, firmy prześcigają się w tworzeniu nowych systemów obserwacji i analiz video, skrojonych na miarę na użytek służb. Rynek w Europie i w Polsce stał się w tym względzie polem ostrej konkurencji z producentami z Chin.
AXIS T8129-E Outdoor PoE Extender – wyczekiwana premiera
2018-09-17 10:58
Axis poszerza swoją gamę akcesoriów o nowy, super wytrzymały przedłużacz AXIS T8120 PoE Extender. Upraszcza on połączenie i zasilanie zdalnych urządzeń sieciowych Axis Communications oraz umożliwia podłączenie kabla zasilającego do kamer sieciowych Ethernet, a także innych urządzeń sieciowych pozostających w zasięgu kilkuset metrów.
Systemy IT – na zdrowie!
2013-12-12 10:46
Nowe urządzenia, programy czy systemy IT stwarzają ogromne możliwości dla nowoczesnego rynku zdrowia. Dzięki coraz powszechniejszemu dostępowi do internetu monitorowanie parametrów życiowych pacjentów jest przeprowadzane w czasie rzeczywistym, a podejmowanie decyzji może następować niemal natychmiast po otrzymaniu niepokojących informacji.
Inteligentny sklep według Axis na Shopping Center Forum
2013-09-11 16:07
Jak skutecznie zabezpieczyć sklep przed stratami spowodowanymi kradzieżą produktów czy oszustwami w punktach kasowych? W jaki sposób kamery IP pomogą w analizie zachowania klientów i zwiększeniu sprzedaży? Tego będzie można dowiedzieć się już 18-19 września odwiedzając stoisko Axis Communications podczas Shopping Center Forum 2013.
Finał Regat Wielkich Żaglowców pod bacznym okiem Axisa
2013-08-01 16:12
Ponad sto największych i najpiękniejszych żaglowców świata znów zawita do Polski. Po trwających ponad miesiąc regatach w dniach 3-6 sierpnia jednostki z całego świata zawiną do portu w Szczecinie. Władze miasta będą gościć załogi z Rosji, Meksyku, Argentyny, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Omanu, Norwegii i oczywiście z Polski.
Kamery IP narzędziem wspierającym sprzedaż
2013-06-25 11:45
Jakie trasy wybierają klienci robiąc zakupy w sklepie? Przy których półkach spędzają najwięcej czasu? Jak długo czekają w kolejce do kasy? To bardzo ważne informacje dla marketerów, merchandiserów i kierowników sklepów wpływające na podnoszenie zadowolenia klienta, skuteczności sprzedaży oraz akcji marketingowych.
Nowe kamery Axis czujne w dzień i w nocy
2013-05-17 09:52
Axis Communications – lider sieciowego nadzoru wizyjnego – wprowadza do oferty dwie kopułkowe, stałopozycyjne kamery sieciowe, AXIS M3024-LVE i AXIS M3025-VE, zapewniające wysoką rozdzielczość obrazu HDTV. Urządzenia te pracują w trybie dzień/noc i mogą być zainstalowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
Najmniejsza na świecie kamera sieciowa HDTV typu bullet od Axis
2013-05-10 12:52
Axis Communications, światowy lider w dziedzinie sieciowego nadzoru wizyjnego, wprowadza do oferty kamerę sieciową AXIS M2014-E wielkości szminki do ust. Kompaktowa obudowa, łatwa obsługa i przystępna cena urządzenia sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie m.in. dla sklepów, butików, hoteli i małych biur.