Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Do Domoteki po meble ogrodowe
2018-06-28 15:44
Granica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych: nie wystarczy już tylko, że wytrzymają deszcze i słońce – poprzeczka została podniesiona!
Metamorfoza balkonu z poduszkami dekoracyjnymi Wendre
2018-06-26 10:11
Sezon balkonowy w pełni. Niezależnie od rozmiaru balkonu, warto wprowadzić do niego nieco letniego charakteru. Sprawdź nasze propozycje.
Tyle słońca w domu ile chcesz
2018-05-18 11:19
W długie zimowe miesiące tęsknimy za słońcem. Ale kiedy nadchodzą ciepłe dni, jakże często marzymy o cieniu i… braku komarów. Czy istnieje sposób, by równocześnie cieszyć się z lata i nie borykać się z jego mniej przyjemnymi obliczami?
Ciesz się pełnią lata na tarasie
2017-08-01 11:40
Sezon wakacyjny to czas, w którym każdy z nas szuka wytchnienia i miejsca do relaksu na świeżym powietrzu. Przyjemne i komfortowe miejsce do wypoczynku na co dzień, możemy wykreować sami. Większość z nas do dyspozycji ma taras lub balkon. Jak zaaranżować tę przestrzeń?
DLH radzi jak zaaranżować mały balkon i duży taras
2017-07-19 15:42
Niezależnie od tego, czy dysponujemy niewielkim balkonem czy tarasem o pokaźnym rozmiarze, wszyscy chcemy cieszyć się piękną letnią aurą na zewnątrz. Podpowiadamy, jak stylowo i funkcjonalnie zagospodarować małe i większe przestrzenie, aby sprzyjały wakacyjnemu odpoczynkowi!
Deski tarasowe DLH z gatunków iglastych – relaks o zapachu żywicy
2017-05-04 19:42
Do wykończenia tarasu lub balkonu często wykorzystujemy drewno egzotycznego pochodzenia. Nie doceniamy jednak desek wykonanych na bazie drzew iglastych, a przecież stanowią one ekonomiczną alternatywę dla importowanego drewna.
5 najważniejszych zalet bezramowej zabudowy balkonu
2016-07-26 14:07
Bezramowa zabudowa balkonu jest rozwiązaniem, które stwarza wiele korzyści i praktycznych możliwości mieszkańcom, natomiast pod względem estetycznym odpowiada najnowszym trendom aranżacyjnym. Oto najważniejsze zalety, wynikające z jej montażu.